Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jo megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal pár hónap híján három eve vagyunk egyutt. Mindkettőnknek ez az első,komoly kapcsolata. Nagyon szeretjük egymást,vannak hibák,de többnyire tudjuk őket kezelni. Viszont az utóbbi két hónapban sajnos eleg sokat veszekedtunk apró dolgokon,amikből aztán jo nagy viták lettek es napokig nem beszéltünk egymással. Ez azért van mert en túl érzékeny a párom pedig szeret szarkasztikusan viccelődni,ami nekem néha túl sok. Ezt szóvá tettem mar párszor,de eddig érdemi változás nem történt. Legutóbb szombaton vesztünk össze,nem keresett azóta,es tudom hogy a büszkesége miatt...

De neki is ugyanolyan szörnyű volt ez a néhány nap mint nekem

Érdemesnek tartottuk felvetni a kérdést hogy vessünk e véget a kapcsolatnak. O azt mondta hogy szerinte lenne értelme,mert látja hogy így nem érzem jol vele magam,viszont en nem szeretnek szakítani vele csak azért mert kis dolgokon jobban felkapjuk a vizet...kérlek segítsetek ! :(


17 évesen jöttünk össze,most 19 évesek vagyunk



2018. júl. 27. 07:33
 1/4 lali51 válasza:
Azonnal szüntesse meg ezt a kapcsolatot egyre rosszabb lessz.
2018. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
30 felett még el is lehetne gondolkodni, hogy érdemes-e otthagyni egy döglődő kapcsolatot, de 19 évesen, mikor még temérdek időd van jobbat találni? Ami nem megy, nem kell eröltetni!
2018. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ilyen fiatalon még tapasztalatlanok vagytok, bizonyos szituációkat, konfliktus helyzeteket nem tudtok megfelelően kezelni, kommunikálni. És ez tönkreteszi a kapcsolatot, ami amúgy lehet hogy teljesen jól működne...
2018. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éretlenek vagytok még... gyerekek, jobb ha szakítotok.
2018. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!