Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek a helyemben vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a helyemben vele?

Figyelt kérdés
A párom szüleinek van egy weekend házuk a közelben, tegnap volt róla szó, hogy szombaton kimegyünk kicsit takarítani és pihenni, akkor azt mondtam neki még eldöntöm reggelig hogy tudok-e menni vagy akad valami más dolgom. Ma felhívtam a párom (épp dolgozott) , hogy szeretnék menni, de ez volt a válasz: "már nem kell gyere hívtam apukam, most nem erek rá". Erre én mondtam hogy oké de mar elkezdtem bepakolni, ételt készítettem erre ő semmit nem mondott. Nem csak az a gond hogy most nem akarja hogy ott legyek hanem az hogy egesz héten más programja van (és persze én nem mehetek). Ha nagyon szeretnek lehet kapnék egy helyet a hátsó ülésen , de ezek utan nehezen fogja hagyni a buszkesegem. Viszont ma minden dolgom gyors megcsináltam igy csak unatkoznek itthon. Menjek vagy ne?
2018. júl. 28. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék, azt mondta már nem kell. Kapcsolódj ki, foglalkozz ma csak magaddal szerintem (bár az időjárás nem valami kedvező).
2018. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2018. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az bánt, hogy egéaz héten azt vártam hogy végre töltsön velem pár órát, erre ő simán elmenne nélkülem.
2018. júl. 28. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El is fog menni nélküled. Ha játszmázol, ezt kapod. Miért kellett azt hazudnod, hogy még nem tudod, van-e dolgod, amikor az égegyadta világon semmi dolgod nincs?! A helyedben én csendben meghúznám magam, mert először a pasid téged kérdezett, te meg csak kéretted (volna) magad. Még szép, hogy otthon hagy!
2018. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egesz heten azt vartad h vele legy,miert gondolkodtal meg egy ejjelt a semmin? Nem mennek utana de tudomasul vennem h magamnak koszonhetem.
2018. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Egyet értek ötössel.

32/f

2018. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Én meg a hatossal értek egyet. :)
2018. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Vártad, hogy legyen programotok, megkérdezte, hezitáltál, elúszott a hajó. Tanulj belőle. Ő sem szereti valószínűleg, hogy nem tudod eldönteni, mit is akarsz.


29n

2018. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!