Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szakítanátok a bnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szakítanátok a bnőtökkel ha elmennétek vele bulizni és berúgna?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy ti ezt megalázónak vagy ribancosnak tartjátok egy lánynál ha a SZÜLETÉSNAPJÁN egy kicsit többet iszik a kelleténél ..?!
2010. dec. 4. 20:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha satu részeg lenne, azt nem venném jó néven, de nem szakítanék vele egy ilyen miatt. Több alkalom után már talán...
2010. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször mentem volna el a barátnőmmel bulizni. Többször nem tudtunk, egyszer azért, mert szegényt hánytatni kellett... Kinek mi. Mindenkinek más az ingerküszöbe. Valaki azt sem tudja elképzelni, hogy egy lány egyáltalán iszik. Nem vagyunk egyformák. Én teljes mértékben tiszteletben tartom.
2010. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

NEM.


Amikor van a te szulinapod akkor fizetsz mindenkinek s jol erzed magadot, most ezek utan ki irod h a baratnom alkoholista mert a szulinapjan tobbet ivott a kelletnel>

2010. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Moszuke ***** válasza:
100%

nem. sőt én örülnék neki:)

néha szét kell esni ahhoz, hogy tudd hol a határ és én ott lennék, hogy vigyázzak ne tegyen kárt magában:D

2010. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Cserébe természetesen nyújtanám cserébe, hogy engem sem lát ittasan soha. Ha a másik fél volt már részeg, akkor nincs alanyi joga bármit megkövetelni. De ha nem, akkor egyetértek a szakítással. Aki nem képes megállni, hogy a kelleténél többet igyon, én azzal nem kezdenék. Az is egy nagyon fontos mérője az embernek, ha tudja, hol a határ.
2010. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

nem, sőt, ha ilyen lenne, akkor kevesebbet kéne eljárnom a haverokkal inni, mert vele is lehet.

barátnőnek sokmindent elnéz az ember, amit más nőknek nem, így nem tartanám megalázónak, vagy ribancosnak.

2010. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Amennyben többször is megesik, hogy annyira részeg, hogy a padlón fekve is kapaszkodik hogy le ne essen, akkor az gáz.

Az, hogy nem bírja az italt mert nincsen hozzászokva, és ezért kicst tulzásba viszi, az más.

2010. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát ez velem történt meg nem rég.. annyi az egész, hogy nem bírom a piát 4-5 jägertöl igen jó kedvem lesz beszélgetek mindenkivel akit nem is ismerek kicsit botladozom is de nem fetrengek a földön, nem hányok.. csak azért félek, mert bátyám is ott volt és nagyon mérges rám és azt mondja hogy szakítani fog velem a barátom mert úgy viselkedtem mint egy ribanc:S bár szerintem ezt csak azért mondta mert a testvérem és nem szeret így látni..:/ kitudja
2010. dec. 4. 20:40
 9/25 anonim ***** válasza:
egy evben egyser van szulinap, nezz meg engemet olyankor a diszkoban. Nem is ismernel ream h egy visszahuzodott lanybol milyen vad ember tor ki, nagyon jo ertelemben mondom
2010. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hát, az én barátom abszolút nem bánja, ha becsípek kicsit...sokkal jobban kívánom őt olyankor...:DD
2010. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!