Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat megcsalásokkal jelenti a kiteljesedett életet?

Figyelt kérdés

Egy olyan dilemmában vagyok, amiben a környezetemben nagyon sokan, talán szinte mindenki hordozza magában, kimondatlanul.


Keresem a leendő párom, és ahogy előre gondolkodom, nem tudom, melyik a rosszabb: ha bármennyire is szeretem, már előre tudom, vége lesz a kapcsolatnak egyszer, vagy az, ha sosem lesz vége.


Egy jól működő kapcsolatba nem fér bele a megcsalás, márpedig szörnyű abba belegondolni, hogy ha valakivel megállapodok, már soha többet nem lehetek együtt más nővel, de abba is szörnyű lenne belegondolni, ha nem fogok megállapodni, családot alapítani. A gyerekeknek szülők kellenek, és nem elvált szülők.


Jómagam is tapasztalom, hogy mások is hasonló problémával küszködnek. Nem mondanám, hogy túl sok nő van, aki kezdeményez az irányomba, de akik ezt tették, azoknak a fele többéves kapcsolatban tette. Én megértem őket. Borzasztó lehet belegondolni abba, hogy akivel együtt vannak, az lesz az utolsó férfi az életükben.


A szex az életnek az egyik legnagyobb része, az ösztöneinkben benne van, ahogy a legtöbb emlős, úgy az ember sem monogám élőlény, csak saját döntéseinek, önmegtartóztatásainak következtében marad hű valakihez. Mindenki tetszeni akar másoknak, vadászni akar másokra, szexelni akar, és mindezek totális megfosztásától nem tudom milyen élet az élet. De ilyen viselkedésmóddal nem lehet családot alapítani, így abból marad ki az ember, hogy van mellette valaki, akire mindig számíthat.


Mi erre a megoldás? Mások hogyan kezelik ezt a problémát?



2018. júl. 29. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az egyetlen kérdés itt az, hogy ki számára “kiteljesedett”.

Számodra? És mi a helyzet a pároddal? A kiteljesedett kapcsolatban az az elsõ, hogy nem csak magamra gondolok, nem a magam egoista szemszögébõl nézek mindent.

Neked szörnyū belegondolni, hogy nem lehetsz együtt más nõvel, a potenciális nõdnek meg szörnyū belegondolni, hogy olyan emberrel legyen együtt, mint te, akinek lételeme a megcsalás.


A másik kérdésem az, hogy hány éves vagy? Pl. apukámat nem tudom elképzelni a korában, hogy a “nõ vadászaton” járjon az esze. Szerintem fiatal korban még az embernek nem is kell elkötelezõdnie, ehelyett inkább kiéli magát, amikor még vonzó is. Elég szánalmas és hányinger gerjesztõ elképzelés, hogy egy idõsebb korban anyukák meg apukák vannak megindulva azzal, hogy szexelni akarnak mindenféle férfival meg nõvel. Az biztos, hogy nekem nem lenne gusztusom erre egy adott korban. Húszonévesen még igen. De idõsebben elég gáznak tartom, ha valaki ráncos, visszataszító fejjel is úgy gondolkodik, mint valami tinészser, nem?

A férfiak és nõk többsége nem is valami vonzó már egy adott korban, tudom hogy vannak kivételek, de ez nem jellemzõ a többségre. Akkor meg eleve nem áll jól nekik ez a szerep, hogy bárkinek tetszelegni akarnak szexuálisan.

Idõs apukaként kiváncsi vagyok, hogy egyáltalán vannak-e nõk, akik vonzódnak hozzád, hiába, hogy te szexelni szeretnél, ez már nem olyan könnyū, mint a fiatalságnak a diszkóba, aki csak úgy csábítóan rákaccsint egy lányra.

Ezen is gondolkodj el.

2018. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, ezek szerint akkor a ku.rváknak, ri.bancoknak, alfahímeknek, megcsalóknak, ÉNB-s életet élőknek, ahol mindenki bas.zik mindenkivel, nekik kellene lennie a legboldogabbaknak a világon, mégis a legtöbb lezűlött életű, ideggyenge és öngyilkosjelölt közülük kerül ki. Szóval valóban a mindig mással dugás tenné boldoggá az életet? Az csak egy pillanatnyi örömforrás, tegyük fel, megdugod a kolléganőd, 10 perc, aztán hazamész és ugyanúgy éled a szutykos tyúksza.ros életedet.
2018. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyílt kapcsolat a megoldás
2018. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13. Nyitott kapcsolattal csak az a baj, hogy a testiség általában át szokott csapni érzelembe is egy idő után. Aztán elgondolkodik az igazoltan félrekúró, hogy miért is menjen haza, ha emitt megkapja a szexet is és az érzelmet is.
2018. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem merült fel benned a nyitott kapcsolat lehetősége? Azt mondod, megérted azokat a nőket, akik kapcsolatban voltak és mégis rád nyomultak. Akkor nyugodtan elgondolkodhatnál ezen a lehetőségen, hogy megbeszélitek a szabályokat aztán időnként lefekszetek másokkal is. Sok nő is elég felvilágosult már és tisztában van vele, hogy pár évnél tovább nem tart a szerelem. Nincs nagy Ő, sok potenciális partner van helyette az újdonság a varázsával, a mindent elsöprő vággyal, azzal a lehetőséggel, hogy megszökjön az ember a hétköznapokból. Egyébként az is csak a társadalom ránk erőltetett tévképzete, hogy a nőknek nincsenek ilyen vágyai és ne esne nekik jól egy kósza dugás egy jobban kinéző férfival.
2018. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bizony, kérdező, minden nem lehet a tiéd, ezt a békát le kell nyelned. Szerencsére az élet megoldja helyetted ezt a problémát, és neked kell majd dönteni, hanem a körülményeid megteszik helyetted.

Ha igazán szerelmes vagy a párodba észre sem veszed, hogy más nő is létezik. Ha múlik a szerelem, akkor sem biztos, hogy félrelépsz, mert sokszor a kényelem szeretete erősebb a kalandvágynál. Vagy pl, ha fiatalon se tudtál csajozni, akkor idősödve se fog fűleni a fogad hozzá. Aki jó valamiben, azt szereti is csinálni. Ha fiatalon nagy csajozógép voltál, idősödve is meg akarod majd tapasztalni, mit érsz a húspiacon. De sok minden szól majd ellene. Pl a gyerekeid kíméletlen gerincessége.

2018. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megcsalás nekem nehezen elfogadható, mert benne van a hazugság is, ami eltávolít egymástól. Nyitott kapcsolat jobb. Az se baj, ha van benne érzelem, sőt, nekem nehezen képzelhető el szex érzelem nélkül. Lásd még [link]
2019. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!