Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mentek el wcre a párotoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentek el wcre a párotoknál?

Figyelt kérdés

Tudom sokaknak ez buta kérdés,de nekem korábban még semmi tapasztalatom nem volt még pasikkal, nem hogy az ilyen jellegű problémákkal.

Elég szégyenlős lány vagyok, így hiába kértem tippet anyutól,ha egyszerűen én nem tudok nem tőrödni vele. (" Menj el wcre és kész.)

A pisilés még nem probléma, de ha nagy dolog van kegyetlenül zavar a családja is meg ő is. Egyszerüen nem megy és amikor már 3 napja alszom ott az nagyon nem jó. Most pedig félek mert 10 napra elutazunk együtt és eddig se visszatartani nem lehet, sem pedig a hasfájással szenvedni. Ha itthon vagyok,semmi gond nincs akkor sem ha ő van itt. De ha náluk vagyunk.. Az más...

Ti hogy szoktátok ezt megoldani?

21/L


2018. júl. 29. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek wc-re es kesz.
2018. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Kirobbantod magadból azt ennyi. Tuti még meg is dícsér érte , ha jó hangos rotyogás jön a wc felől.
2018. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nem lehet ennél jobb választ adni. Ez természetes dolog,ők is csinálják, senki se fog még csak rá se gondolni. Ne streszzelj :)
2018. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Baratnom rendszeresen tele kulazza a slozit..

Viccet felreteve passz nekem megy barhol,ugyan az mintha pisilni mennel igazabol ha halkan csinalod vagy talalj ki valami mast hogy mit csinaltal

2018. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%

Máshol van ezzel gondod? Rokonoknál, barátoknál, étteremben, bevásárlóközpontban, plázában stb helyeken. Azok sem a saját WC-ID.

32/f

2018. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Ugy ahogy máshol is, dolgom végeztével kulturáltan eltakarítok utána
2018. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Gyalog
2018. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Pedig nincs más: elmész vécére és kész. Gondolj arra, hogy nincs más út. Csak ez van, ezen kell végigmenni. Engem az instant kávé kellemesen meg szokott hajtani. Nem durva, épp csak könnyedén mennek a dolgok.
2018. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Akkor vegyél fel pelenkát b+.
2018. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

#6. Arra nem gondoltál, hogy éppen szarni vagyunk?

32/f

2018. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!