Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ami kapcsolataid voltak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami kapcsolataid voltak, de egy éven belül tönkrementek, azok mi okból mentek tönkre? Mennyi ideig tartott? Már az elején is voltak problémák?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt, amikor már az elején is voltak. Máskor nem láttam még előre.
2018. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megcsalt, nem szerettem igazán, nem tudta mit akar (azóta se volt normális kapcsolata, pedig nagyon régen volt), kiderült, hogy elmebeteg, kisebbségi komplexus. Ezek voltak, amik nem működtek. A legtöbbnél 2-3 hónap alatt kibújt a szög a zsákból.
2018. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megcsaltam parszor
2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ok szinte mindegyiknél az volt, hogy megismertük egymást és rájöttünk, hogy mégsem egymást mellett képzeljük el a jövőt. Sokszor ez nem derül ki néhány randi, sőt néhány hét/hónap ismeretség után sem, hanem csak akkor, amikor a kezdeti szerepjátszás ( mert hogy szinte mindenki valamilyen fokon szerepet játszik ismerkedéskor ) kifárad, és a valódi személyiség felszínre kerül...
2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy, ami fél évig tartott kb., de nehéz megmondani, mert elég sokáig húztuk egymás agyát, mire kimondtuk, hogy ez egy kapcsolat. Azt hiszem minket eleve csak az hozott össze, hogy kihívások voltunk a másiknak, nem az, hogy sok közös volt bennünk, és ez elég hamar kiütközött. Szerencsétlenül alakult, eleve hagynunk kellett volna egymást, mert sérültünk benne mindketten (bár inkább ő), de sokat tanultam belőle.
2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igy utolag mar jobban ralatoka dolgokra.

Az egyik tartott 8 honapig, anyagilag totalisan lehuzott. -.-“ Vettem magamnak egy cipot, erre ugy feltolta a kocsit a partra, hogy szakitott. :D gyenge szar voltam.

A masik tartott 6 honapig, ott rohantunk, kulon elet, kulon lakas (alberlet) nem jott ossze, a sok veszekedes tonkretette a dolgot.

Kb ennyi volt, ami 1 evnel kevesebb ideig tartottak. Nekem az elso 1-2 honapban nem volt problema...kicsivel kesobb utkoztek ki a vitakbol, veszekedesekbol, hogy “ojaaajj ez nem lesz igy jo”.

2018. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összekötözés után 8-9 hónappal már egy kalap fos volt minden.


Egy évvel rá pedig már albérletet néztem.


Elején nem voltak gondok, de aztán bőven jöttek.

- önőzség

- szexuális nulla teljesítmény

- anyuci fia (minden második hétvégén p-v ott ültünk)

- nulla önálló vélemény

- kommunikáció teljes hiánya a részéről

2018. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!