Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, és mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, és mégsem számit neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3éve és 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal..

A párom válalkozóként dolgozik, sokára jön a baba, 6 hónapos vagyok most szeretnénk venni házat,

Fel ujitgatni, a ház felét már kifizettük, a másik felét augusztus közepén fogjuk. Van egy tesója aki rendör és neki egy barátnője, akivel csak úgy lehet együtt ha kb 2-3 hónap alatt feleségül veszi.

A lány szülei ilyen régi moduak. Úgy volt hogy a lány szülei segítenek hogy eltudja venni feleségül nem tudom mi történt, csak annyit hogy a párom segíteni akar nekik 500 ezer forinttal hogy megtudják csinálni az esküvöt/lagzit.

Erről engem mégse kérdezz, csak látom a facebokjábol ő dolgozni van, hogy írja neki hogy segít 500 ezer forinttal...

Szerintetek nincs igazam hogy engem is meg kellene kérdeznie? Mivel nem kap annyi sok pénzt..

És nem az kellene lenni neki az első, hogy a házat le rendezük felújításuk utána segítsen ha tudd?? Vagy csak magamnak való vagyok?

(Bocsánat a helyesírási hibákért nagyon ideges vagyok)....



2018. júl. 29. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ebből az jön le, hogy a párod nem tart egyenlő félnek, te meg fura lehetsz, ha amíg ő dolgozik a facebookjából nézed mit beszélget a tesójával.


Komolyan érdekelne, hogy ilyen emberek miért vállalnak gyereket?

2018. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát miért ne nézzem meg mikor ő is tudja az én fbmat??? közöm van hozzá szerintem...
2018. júl. 30. 00:05
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

1. Semmi közöd más magánéletéhez. Az,hogy jelszót cseréltetek,a lehető legrosszabb döntés.

2. Az,hogy terhes vagy,teljesen irreleváns a kérdés szempontjából.

3. Ha ennyire beleivódtál a magánéletébe,esetleg kérdezd meg a dologról és ne itt sipákolj. Amit leművelsz az hiszti. Azt senki se díjazza,ha lehet emiatt normálisan vitasd meg vele.

2018. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nézzünk el a facebook-os dologtól.

Én elvárnám hogy a párom beszéljen velem ilyen dolgokról, feltételezem hogy ti is közös kasszán vagytok, így egyértelmű hogy az ilyen dolgokról együtt kellene hogy döntsetek.

Beszéld meg vele őszintén, nyugodtan, mondd el neki hogy mit szeretnél, mit érzel.

3 év után remélem már tudjátok kezelni a konfliktusokat.

2018. júl. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Azt csinál a saját pénzével, amit akar. Azt írod, hogy a pasid (még véletlenül sem a férjed, ha már terhes vagy) vállalkozó, de azt nem említed, te mivel foglalkozol. Te mivel foglalkozol? Hány forintod van abban a fél millában, amit a tesójának akar adni?
2018. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

De az lenne a legfontosabb...

Neked meg annak kéne a legfontosabbnak lennie, hogy vele beszéld meg ezt, ne vadidegenekkel a gyk-n! Közös kasszát vagytok?? Mert akkor lehet pampogni!

Te dolgozol?

2018. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

A párod nem tekint egyenlő társnak, mert csak egy barátnő vagy.

Egyébként nem szép dolog olvasgatni valaki üzeneteit míg dolgozik.

2018. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Dolgozol egyáltalán? Vagy terhesség előtt dolgoztál? Mert 20ezer gyessel a helyedben nem ugrálnék...
2018. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy úgy lehet együtt a barátnőjével, ha feleségül veszi? Ez ne haragudj de röhej. Nehezen hiszem el, hogy akarata ellenére cselekszik a pasid testvére. Úgy látom, inkább az fáj neked, hogy azt a lányt elveszik, te meg csak egy felcsinált barátnő vagy, akit a pasija nem akar feleségül venni.

Mivel nem vagytok házasok, minimális beleszólásod sincs abba, hogy a pasid ad-e pénzt a testvérének. Semmi közöd nincs hozzá, hogy mennyit ad, miért adja, meg úgy általában az egészhez nincs közöd.

A terhességedről meg annyit, hogy ha úgy akarja, bármikor otthagy és a gyerektartáson kívül semmit se fog neked adni, ugyanis nincs az a törvény, ami kötelezné őt ezen kívül bármire is.

2018. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor olyan szomorú vagyok, hogy nekünk meg nem jön össze a baba! Ettől eltekintve úgy gondolom, elég gyenge lehet a kapcsolatotok, hogy ezt nem beszéltétek meg előre, akár házasok vagytok akár nem, akár közös, akár külön kasszán éltek!


500 ezer forint elég sok pénz és nem a párod feladata támogatni a testvérét ilyen jellegű dolgokban, főleg, úgy, hogy most próbáljátok megoldani a lakhatásotokat és baba is lesz! Én biztos, hogy kiakadnék de szerencsére a férjemnek ilyen az eszébe sem jutna!

2018. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!