Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme volt ennek a barátságnak, ha csak fájdalmat okozott? Ilyenből mit tanulhatok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, és idővel egyre jobb barátok lettünk, sok időt töltöttünk együtt a suli miatt.. de én többet kezdtem érezni iránta, ezért úgy láttam jónak ha elmondom neki, és kerülöm, mert van barátom.

Már bánom, hogy meismertem, de nem gondoltam, hogy ez lesz belőle..


2010. jún. 19. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
azt h át kéne értékelni h mit is érzel, ki után érzel többet, az után menj
2010. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a barátoddal milyen a kapcsolatod, és hogy a másik srác hogy érez irántad. Bár egyszerre 2 emberbe nem lehet szerelmesnek lenni, szóval nem tudom, hogy a pasiddal mi van. De ha nem szereted, akkor ne járj vele.
2010. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátom.. ugy érzem ez csk egy fellángolás a másik fiú iránt, vonz az újdonság... a fiúval még mindig jóban vagyunk, de nem tudok rajta kiigazodni, bizonygatja, hogy csak barátként néz rám, de máshogy viselkedik..
2010. jún. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!