Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rontok el vele mindent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rontok el vele mindent? :S Nem akarom, hogy a barátságnak is vége legyen.

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy van egy fiú aki nagyon tetszik. Mindketten 18 évesek vagyunk, és egy suliba is járunk. Nagyon vonz mindenféle téren. Barátok is vagyunk, meg minden... Nemrég elmentünk egy kávézóba, és ott már összebújva ültünk, simogattuk egymást... de csók nem volt. pedig elég közel volt már. Nem mertem megtenni, mert féltem, hogy elrontok vele vmit és hogy ő nem akarja...

Teszem hozzá, tudom, hogy tetszik neki egy lány.

Hagyjam békén, tudván, hogy más is be jön neki, vagy kicsit nyomuljak? szerintetek?

(nem csak szexuálisan vonz, járnék is vele...)

köszi a válaszokat.


2010. nov. 3. 13:59
1 2
 1/11 bakfitty ***** válasza:
nyomujjjjjá ezerrel!
2010. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

simán :D tök jó lenne neki szerintem :D

velem is ilyesmi helyzet van.

2010. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

huu köszii :D bár én eddig sem voltam túl félénk, szóval simán látszik, hogy nagyon bejön nekem... :D

és olyan aranyos, sokszor nem mer rám nézni, mert látja a szememen h mit akarok xD ő kicsit félénkebb amúgy *.*

2010. nov. 3. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
:D most én is kicsit félek :D pedig fiú vok :D 2 odik voltam
2010. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
meséld el *.*
2010. nov. 3. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
:) izé privibe :D ott elmesélem
2010. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomulj. Elég egyértelmű, hogy azért nem lép, mert félénk. Vagy kérdezd meg, hogy mit akar tőled:D
2010. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor beállítom, hogy tudj küldeni levelet :D
2010. nov. 3. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
küldtem is :_D
2010. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nah :DDD

sínen vagy (Y) :DD de óvszert tényleg vigyél :DDD

2010. nov. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!