Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol, és hogyan kell simogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Hol, és hogyan kell simogatni egy lányt, hogy nagyon beinduljon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a hátukon szeretik, de mégis hogy kell? Az újjheggyel?
2010. jún. 19. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hátat finoman cirógatni, comb, comb belső része, has
2010. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Na az a lényeg, hogy gyengéden simogasd, cirógasd, csikáld. Igen az újjheggyel csináld de úgy h épphogy csak hozzáérsz és nagyon lassan, finoman mozgatod a kezedet.


Ha hasznos volt lécci katt a "hasznos"-ra

2010. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mi az hogy cirógasd?:)
2010. jún. 19. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
17:33 vok még annyi hogy hol csináld: nyak, comb, ha engedi amikor elvan feküdve akkor a mellnél is
2010. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ezektől mennyire indul be egy lány?Szóval ha nekem csinálná valaki akkor én nem ugyanazt érezném vagy mi?
2010. jún. 19. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki máshogy van hangolva, vki erre vki arra izgul, nedvesedik be. Amúgy még ha puszilgatod a nyakát, azt szép lassan haladsz lefele, hidd el ezis nan benedvesiti őket!

17:33-as

2010. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
puszilgasd és kicsit harapdáld a fülcimpáját, persze úgy, h. le ne harapd.. bnőmnek tetszik.. sőt! =D
2010. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De hol a legeredményesebb a simogatás, még akkor is beindul, ha nem a barátnőm csak barát aki tetszik, ezáltal hagyja...
2010. jún. 19. 17:43
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha mások elött vagytok és ruhába akkor, a nyakánál érdemes simogatni és puszilgatni. Ha még szuszogsz a fülébe azis nan izgató tud lenni. 17:33-as
2010. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok és őszintén megvallva attól tudok nagyon beindulni, amikor a barátom a derekamat megfogja és úgy húz magához. Akkor tiszta libabőr leszek. De a nyaki cirógatás, puszilgatás is nagyon kellemes. De tuti tippem, hogy rengeteg lány attól indul be nagyon, ha a térdét az ujjaiddal gyengéden karmolászod. Az nagyon hatásos tud lenni :)
2010. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!