Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a cselekvések, tulajdonságok, beszéd vagy flörtstílusok vagy bármi más, amivel egy srác felkelti nagyon is egy lány érdeklődését? Hogyan kellene viselkedni, hogy beinduljon az adott srácról a fantáziája?

Figyelt kérdés
Nem külsőségekre vagyok kíváncsi, mert azzal hála Istennek egyenlőre még nincs semmi baj, hanem minden mással, ami kisugárzással kapcsolatos...A legapróbbtól a legfeltűnőbbig, vagyis bármire, ami felkelti nagyon is egy hölgy érdeklődését...
2010. nov. 9. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külsőségek számítanak.
2010. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, neki nem:S Mert akk már rég meglenne... xD.. nehéz megszerezni nagyon...eddig még csak beszélgettünk... de mik azok a dolgok, amiket lazán lehet csinálni beszélgetés közben , ami felkelti az érdeklődését? Nagyon fontos lenne... pl: szemöldökfelhúzás,... vagy bármi.. Csajok, segítsetek!!!Nekem kell ez a lány!!!
2010. nov. 9. 18:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Az hülye aki azt írta, hogy a lányoknak csak a külsőségek számítanak, bár erre ha jól veszem észre már rájöttél;)

Egy dolog ami a legeslegfontosabb! Őszintén figyelj oda rá! És mosolyogj! Ennyi! Legalábbis ha egy normális csajról van szó nem egy libáról.

24L

2010. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A humor sokat számít, próbálj vicces lenni, de csak akkor, ha tudsz is.
2010. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előző, az első mondatodból rájöttem h lány vagy, mert csak lányok szoktak olyat állítani, h nekik igenis számít a belső is, közben meg nem számít a legnormálisabbaknak se.

Kérdező, lehet h pont annak az egy lánynak nem tetszel.

2010. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocs, már nem előző, hanem azelőtti.
2010. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyeneket amikor nem ismersz engem! Lehet, hogy te eddig mindig csak szerencsétlenül kifogtad azokat a csajokat akiknek más nem számít, de hidd el vagyunk páran akiknek a belső fontosabb! Jártam én már 100kilós pasival is meg olyannal akinek 2 cm hézag volt a metszőfogai között.

De lehet, hogy te magadból indulsz ki, mert neked csak az számít, hogy hogy néz ki egy csaj.

2010. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem speciel már bármilyen csaj jó lenne, és egyébként sem a kinézet a legfontosabb szempontom. Annyira ronda egyik pasid se lehetett, mint én. És biztos h téged se a belső tulajdonságok érdekelnek, legfeljebb nem vallod be magadnak se.
2010. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hűű!

Hát ha te mondod biztosan így van! Igaz, hogy néhány válaszom alapján ítélsz meg és soha nem találkoztál még velem, de biztos jobban ismersz mint én magamat!

2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg és nagyon figyelj arra amit beszél. Érdeklödj a téma iránt, még ha nem is érdekel annyira és szólj hozzá.

Ha tudod mi a kedvenc zenéje, együttese, akkor informálódj róla, hogy minél többet tudj.....................................................................................................................................................és így tovább.

Egyszóval éreztesd, hogy Te bizony egy hullámhosszon vagy vele.

2010. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!