Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtünk a /barátnőmmel/,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a /barátnőmmel/, mit érezhet, miért akarta?

Figyelt kérdés

Óvoda óta ismerjük egymást és azóta is vagyunk legjobb barátok , általánosba együtt jártunk, általános végével más középiskolában kezdtünk, de nem távolodtunk el egymástól ugyanúgy sokat lógtunk/lógunk meg találkoztunk/találkozunk, jártunk/járunk át egymáshoz mert pár házra lakunk egymástól. A közös szexet ő hozta fel először, mikor 16 évesek voltunk és velem akarta elveszíteni a szűzességét. Én nekem barátnőm volt, így érthetően nem mentem bele, kis időre rá barátot is talált magának amúgy. A kapcsolatunk nem lett rosszabb azután(ahogy jelenleg érzem, lehet megváltozott volna szex után)mert akkor is elég /közeli/ barátok voltunk, például volt hogy bementem ha fürdött, aludtunk egymásnál, csókoloztunk(általánosban, gyakorlás végett, meg részeg smárolás), fogtuk is egymást meg intim helyeken már(inkább szórakozásból, illetve részegen), meztelenül is láttam már, tehát ez igazából soha nem volt nálunk egy tabu dolog, sokszor jót röhögtünk az ilyen helyzeteken. Mint nő/lány mindig is jól nézett ki kűlsőleg, ezért tetszett is nekem, de barátként tekintettem rá mindig is. Nemrég feküdtünk le egymással először, ő kezdeményezett mikor nála voltam. Nem voltunk részegek, se semmi ilyen dolog. Persze rákérdeztem, hogy hogy le akart velem, mondta fontos vagyok neki, de ezt igazából eddig is tudtam szóval nem értem, csak furcsálom is mert 2 hónapja barátja van, és van szexuális életük, tehát nem is azért esett nekem szerintem, mert annyira rég feküdt már le valakivel. Igazából a szex óta agyalok rajta, hogy mit érzek iránta, ő irántam mit érezhet. Erről nem akarok beszélni ismerőssel, nem akarom pasijához eljusson esetleg, ez az oka is hogy itt rakok fel kérdést, kiváncsi vagyok mit gondoltok róla, miért feküdt le velem...Kicsit tartok attól is, hogyha komolyabban leülök vele beszélgetni erről akkor az nemfog jót tenni a kapcsolatunknak, más lesz. Egy kapcsolata amúgy is tönkrement már /miattam/, mert a pasi féltékeny típus volt, rám is az volt, ezért szakítottak mert nem akarta megromoljon a kapcsolatunk miatta(tiltani akarta, hogy találkozhasson velem, meg ilyenek). Meg azt sem értem, ha ő esetleg többet érzett irántam eddig is, akkor minek ment bele kapcsolatba.

19F 19L



2018. júl. 31. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem barátság... vagy minden barátoddal lefekszetek?
2018. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
ma 12:00 Nem minden baráttal, csak a lánybarátokkal. Egy barát, ennyit igazán megtehet a barátjáért. Igazi barátságnál, ez a minimum.
2018. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálom, hogy féltékeny volt rád a barátja, hiszen, látható, hogy hajlandó a barátjával is lefeküdni. Ti állandóan részegek vagytok? Miféle fiatalság ez? Az a nő egy erkölcsi nulla, nekem barátként sem kellene, szakítanék vele barátként is. Az ilyen nem barát, aki a párját a háta mögött megcsalja, ráadásul azzal, aki állítólag csak a barátja. Nem az a kérdés, hogy mit érezhet most a nő, hanem mit érezhetsz te, mert én nagyot csalódtam volna benne emberileg, és ezt el is mondanám neki, ha eddig még senki nem beszélt vele komolyan arról, hogy mit jelent az erkölcs fogalma, a tisztesség, becsület fogalma.
2018. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Elhiheted pont nem egy srác miatt fogok rá megharagudni, ő mindig mellettem volt, engem nem érdekel kit csal meg, meg hogy nem egy szép dolog. Amúgyis beszéltem vele erről és aztmomdta ő is többet érez, most a barátjával való szakítást tervezi.
2018. aug. 1. 10:17
 15/17 Williamspear ***** válasza:

a.) Ne görcsölj rá. Menjetek el egy kötetlen laza sétára és beszélgessétek el a történtekről.. De ne vágj bele rögtön a közepébe... Inkább érdeklődj puhatolozz ☺


b.) Ne foglalkozz olyan emberekkel akik a jó szentfazék szerepében tetszelegnek itt

Irigyek és idióták!


c.) Ez már nem barátság! De lehet szerelem vagy egyszerűen két egymást bíró egymáshoz közelálló ember normális szexkapcsolata


Kérdés: Te mit erzel most érzelmileg? A másik hogy ő mit érez valójában?


Az egészet az érzelmek fogják eldönteni!

Akár még megmaradhattok jó szexuális partnernek és "barátoknak"...

Természetesen ha az egyiknek normális szerelmen alapuló kapcsolata kezd kibontakozni akkor tabu lesz kettőtök között a szex!

2018. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

#15-ös b. pontja, na az a tutti válasz itt.

Istenem a sok szerencsétlen.

Mi a francokat akartok 19 évesen ésó kapa nagyharangos kapcsolatot ? Ne mááááá :-)

Szeretik élvezni egymást a 20-onévesek, és ez így a jó.

Jobb lenne a 2. pasihoz hozzámenni, esetleg 22 évesen gyereket szülni, aztán 28 évesen meg szétmenni, mert kb akkorra alakul ki mindenkiben a stabil egyénisége.


Frászt, igenis minden lány és fiú próbálkozzon ezzel azzal, élvezkedjen kedvére, ahogy akar és hagyjátok már ezt a szentfazék dumát.

2018. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, jöjjetek össze. Ha már ilyen jól ismeritek egymást, biztos jól kijönnétek. Csak még fiatalok vagytok, könnyen ráunhattok egymásra.
2018. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!