Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ürüggyel szólítsak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel szólítsak le 1 lányt?

Figyelt kérdés
Múltkor is strandon voltam, 3 csajhoz is odamehettem volna, az egyik mondta is, hogy nem harapok, dehát ilyen beszari vagyok. : / 13/F
2010. jún. 19. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ürügy. Menj oda hozzá és ismerkedj. Ő is tudni fogja mi a dörgés.
2010. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csókolom!Meg tetszik tudni mondani,mennyi az idő?

Kezd ezzel.

2010. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elmehettél volna az egyik mellett, és mondhattad volna: kár, hogy nem a nudista strandon vagyunk, és egy kacsintás.
2010. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sz*rj a homokba,építs egy várat és utána kérd meg hogy kezdjen el ott ásni!Most komolyan ha beszari vagy ne menj oda,mert itt nem sok biztatást fogsz kapni,az igazi biztatás barátom az az önbizalom ami belülről kell hogy jöjjön!
2010. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy van valami a foga között és kapirgáld is meg.
2010. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

első: talán az egyik értelmes hozzászólás.

második: eh-eh, alap.

harmadik: tényleg kár volt.

negyedidik: második értelmes válasz.

ötödik: nem láttam a fogát.

2010. jún. 19. 22:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Dobj oda egy kavicsot, aztán menj oda, hogy "csak a kavicsomért jöttem" Ezután lehet beszélni. Igazából tök mindegy mivel szólítod meg, az a lényeg, hogy folytatni tudd. Bemutatkozol, megkérdezed a nevét, stb stb.
2010. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Alig nézne idiótának, a kavicsommal együtt. :DD
2010. jún. 19. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:
szia cica, van gazdád?
2010. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia Kislány, megittad a mai tejadagod fejlődésed érdekében? Ha nem, hoztam bőrpalackban.
2010. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!