Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van arra esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Szerintetek van arra esély, hogy összejöjjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Most ballagtunk 8.-ból végig egy osztályba jártunk. Én nagyon szerettem őt és azt hiszem Ő is engem. Alsóba is Ő volt a nagy szerelmem és Én is neki, Őt pusziltam meg először a száján stb. A sok év után aztán elmúlt a szerelem, de szinte mindig jóba voltunk, de volt, hogy összevesztünk az Ő vagy éppen az Én hülyeségemből. Nagyon aranyos lány, de neki azóta sok barátja volt meg minden és nem hiszem, hogy Én érdekelném.Anyukájával is nagyon jóba vagyok, sőt a nővérem is egy suliba járt a bátyjával. Sokszor úgy érzem, hogy viszonozza a szenvedélyt, de lehet, hogy ez csak a tipikus tini viselkedés. Múltkor mondta, hogy Én 10 év múlva vegyem feleségül.(viccből) Tegnap itt volt barátom meg pár lány, és kérdezték tőled, hogy lefeküdne valamelyik fiúval, és mondta hogy hát...(inkább igenlően) Ő már nem szűz, mondom sok barátja volt már, és az a gáz hogy most is van, de ki tudja meddig. Tényleg egy nagyon rendes lány nm cigizik nem iszik, pedig szinte az összes külsős barátja igen. Én még mindig érzek iránta, főleg a tegnapi nap miatt, amikor olyan jól elbeszélgettünk, meg nevetgéltünk.Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett...
2010. jún. 19. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap itt volt barátom meg pár lány, és kérdezték tőled, hogy lefeküdne valamelyik fiúval"


Tőlem ilyet nem kérdeztek!

2010. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély. Ha már nem lesz barátja, akkor próbálj meg közelebb kerülni hozzá. Amúgy nem az a normális, hogy valaki ennyi idősen már nem szűz, szóval emiatt ne aggódj, az ne tartson vissza, hogy te még az vagy.
2010. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hajts rá! Írj neki msn-en meg dumálj vele, ha bejössz neki, azt észrefogod venni ;) Az tényleg jó, hogy nem iszik, meg nem cigizik! Jó lánynak tűnik annak ellenére, hogy nem szűz, dehát ha valamelyik pasiját szerette annyira, akkor azzal sincs semmi gond! :) Hát én szurkolok neked ;)
2010. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13-14 éves és már sok barátja volt. Gratuláljunk neki.
2010. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na meg mondta, hogy egy kicsit hiányzik is neki a szex, de az a srác, nem akarja.Azt mondja, hogy Őt nem érdekli ez a téma.

1.Ki mondta h Te vagy az.XD

2010. jún. 19. 22:10
 6/9 Merchant ***** válasza:

Figyelj tenni eggyetlen dolgot bírsz ami céllra is vezet, El kell mondanod mit érzel. Mert ha nem mondod úgyjársz mint én, hasolnó cipőben jártam énis és én nem montam meg neki mitérzek... soha nem tudta meg és még masem fogom elmondani mert félek a zelutasítástól. Így hát azt tudom tanácsolni amit én nem tettem meg, beszélj vele, de va n1 sejtésem, neki csak az egyik legjobb barátja vagy...

19/F

2010. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja elírtam sorry, szóval tőle kérdezték
2010. jún. 19. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
te írtad azt, hogy "tőled" ezért válaszolt így az 1. válaszoló. jobb helyeken ezt viccnek hívják, én röhögtem:D
2010. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább az vagyok neki.Amúgy 15 éves, és csak az egyik barátjával feküdt le.
2010. jún. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!