Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom vissza akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom vissza akar kapni! Egy nyaralás alatt összefutottunk, és minden kész káosz lett! Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!19 éves lány vagyok. A jelenlegi barátommal 4 hónapja vagyok együtt,minden jól működik köztünk. Lementünk egy hétvégére a balatonhoz, csak úgy mi kettecskén:)

Aztán első nap lementünk strandra, és a legrosszabb, ami történhetett, a volt barátom, és 3 haverja jött velem szembe. Agyam eldobtam majdnem, mondom ez is csak velem eshet meg.(Amúgy a volt barátommal majdnem 2 és fél évig voltunk együtt.) Köszöntünk, aztán inkább mentünk tovább. Attól a perctől kezdve a nyomunkba, nyomomban voltak. Maradtam egyedül is, amikor a barátom bement úszni, olyankor rendszerint odajött, és mondtam nekem hogy vissza akar kapni, meg hogy nem fogja annyiban hagyni. Aztán egyik este lementünk sétálni, és egy kocsma szerűségben persze hogy velük futottunk össze.Odavágódtak hozzánk, aztán elkezdték a barátom vérét szívni. Már már annyira marták egymást, hogy majdnem bunyó lett belőle. Hazafele úton meg mögöttünk jöttek, és az exem valamit kiabált, meg beszólogatott, oda ment a barátom és megütötte...Most szerintetek mit csináljak? Volt barátom azóta sem hagy nyugton, keres meg minden, és persze a barátomat ez zavarja!Előre is köszi!


2010. jún. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Látványosan szeressétek egymást előtte, ez már működött egy zaklató exnél.
2010. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a fenébe de erélyesen. Ha nem megy, akkor kérd meg a barátodat, hogy ő beszéljen vele. Hátha akkor kapcsol.
2010. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszi, hogy mivel több mint mint 2 évig voltam az "övé", így én majd meggondolom magam, és visszarohanok a karjaiba...Kismilliószor elmondtam neki, hogy ennyi, már ha ő lenne az utolsó a földön se akarnám vele újra kezdeni, de mintha a falnak beszélnék. A barátom írt már neki mail-t meg a nevében írtam én is, de bunkó hangsúlyú levelekkel válaszol, és még inkább nyomul.Személyesen meg nem lenne jó vége, mert megint hasonló szitu lenne:(Köszii a válaszokat!
2010. jún. 19. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fontos a jelenlegi barátoddal a kapcsolat, közöld vele (a régivel) hogy zaklatásokért rendőrségi feljelentés jár ha nem hagy békén (esetleg a pasid is zaklatja). Van egy pasid akit szeretsz, nem lehet elvárás hogy verekedjen vele (nem is feltételezem ezt!), gondold el főleg ha a pasid nem is verekedős típus, mindenhez már erkölcsi bizonyítvány kell, ha az ő párja vagy, nem azért vagy az ő párja hogy verekedjen érted. Ilyen 3.-an követéses dolgokért ez sima ügy szerintem. A figyelmeztetés jár feljelentés előtt, de ha úgy sem hajlandó abbahagyni akkor fel kell jelenteni, attól biztos abbahagyja.
2010. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem törődik ezzel, amíg vér nem folyik.
2010. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!