Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. E. G. Í. T. S. É. G.! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. E. G. Í. T. S. É. G.! Nem tudom mit tegyek! Kész káosz az életem! Három férfiba vagyok szerelmes? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik, de 3 fiúba vagyok szerelmes! Az elsőre 2 évet vártam! 2 éven át szenvedtem miatta mert nem vett engem észre! Később viszont elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy tök hasonló az érdeklődési körünk.. Nagyon közel kerültünk egymáshoz. És most jön a második... Vele tavaly ismerkedtem meg. Eleinte jó haverok voltunk, nagyon sokat tudok vele nevetni, nincs még egy olyan ember akivel annyit tudnék. Az utóbbi időben vele is nagyon közel kerültünk egymáshoz, nagyon sok időt töltünk együtt. Néhány hete rájöttem hogy vonzódok hozzá! És még az elsőhöz is ugyanúgy vonzódom mint régen! Mind kettővel kb ugyanannyi időt töltök! És akármelyiket meglátom a szívem a torkomban dobog és olyan mintha 1000 pillangó repdesne a gyomromban! És még csak most jön a java. Kb egy hónapja az egyik barátnőm bemutatott az egyik unokatestvérének. Az első látásra megfogott benne valami. Amikor megláttam olyasmi történt ami velem még soha...! Elakadt a szavam! Nem tudtam egyetlen értelmes mondatot se kinyögni! Hebegtem-habogtam! Kellett vagy 10 perc mire össze tudtam szedni magam! Aztán még az nap összehaverkodtunk. Túlságosan is. Nagyon sokat találkozok vele és ugyanazok a "tünetek" jelentkeznek vele is mint a másik kettőnél! Nem tudom hogy ez lehetséges-e.. de mindháromba beleszerettem! És a hab a tortán az hogy mindhárom járni akar velem! És nem tudom hogy kit válasszak. Ezért kiterveltem azt hogy egy hétig nem találkozok egyikkel se és amelyikre a legtöbbet gondolok azt választom. De sajnos ez se jött össze. Egyik nap az elsőre, másik nap a másodikra, harmadik nap meg a harmadikra gondolok! Be kell vallanom magamnak..

Mindhármat egyformán szeretem és ha valamelyiket választom az biztos hogy nem fogok tudni élni a másik kettő nélkül!

Most mit tegyek? 20/L


2011. szept. 15. 23:34
1 2 3
 1/25 krvua ***** válasza:
83%

nem.

de a segítség minek a rövidítése?

2011. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Tudnak egymásról?
2011. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
így kezdődik egy gangbang:D:D
2011. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
csak egy negyedik jöhet szóba
2011. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
NEEEM ITT MÁR CSAK ÉN JÖHETEK SZÓBA
2011. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Szórakozgass mind a hárommal, de persze ugy hogy ne tudjanak egymásról! ;) Egyszer majd ugyis meglátod hogy melyik az igazán hozzád való...
2011. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem ismerik egymást.
2011. szept. 16. 13:08
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha két emberbe vagy szerelmes,akkor a másodikat válaszd,mert ha igazán szeretted volna az elsőt,akkor nem szerettél volna bele a másodikba."

— Johnny Depp


Én is éreztem már hasonlóan,de "csak" 2 emberről volt szó.:) Csak azt nem értem,hogy a megismerkedések között elelt pár hónap. Miért nem jöttél össze rögtön az elsővel,amikor alkalmad nyílt rá? Hisz vártál rá 2 évig. Szerintem nem vagy szerelmes az elsőbe,de ez ugyanígy igaz a másodikra is,hiszen tavaly ismerted meg,a 3. srácot pedig csak egy hónapja.

2011. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nos az elsővel azért nem mert "nem vett észre".. jóban voltunk de csak barátként tekintett rám. És én meg nem olyan lány vagyok aki rámászik a pasikra. Nekem az az elvem hogy mindig a pasi kezdeményezzen. Az elsővel a kapcsolatom néhány hete változott meg kb akkor amikor beleszerettem a harmadikba is. A másodikat igaz hogy tavaly óta ismerem, de csak nem rég jöttem rá hogy szeretem őt. Szóval szépen összejött minden. Mondom hogy katasztrófa az én életem. :D
2011. szept. 16. 18:42
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
"Mondom hogy katasztrófa az én életem" - és valóban 20 éves vagy? olyan, mintha 13 lennél.
2011. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!