Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nagy divat az "egyedulallosag" (nem vagyok hajlando leirni az "sz" betus-szot, mert egyszeruen utalom)?

Figyelt kérdés
Miert akar minden no "fuggetlen" lenni? Miert olyan jo dolog ez, miert buszkek ra? Nekik talan nincs szukseguk valakire? Nem taszitja ez lassan depresszioba a ferfitarsadalmat?
2010. jún. 19. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
engem nagyon zavarnak az ilyen lányok...
2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Merchant ***** válasza:
49%
Eggyet kel veled értenem barátom... énis utálom a szajhákat... nagyon ritka az értékes nő manapság :(
2010. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Régebben a rendes nők között keresni a ribancokat,mostmár a ribancok közt a rendes nőket...
2010. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Merchant ***** válasza:
Körübelül...
2010. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd ki nyugodtan: szopás. Hát az most nagy divat. De mint férfi, nincs vele bajom.
2010. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azért vagyok ilyen, mert a pasi ismerőseim nagy része is büszke rá, hogy független, és nem akar barátnőt. Akkor én miért valljam be nekik, hogy vágynék vkire? Majd ha találok egy megfelelő srácot, úgyis rájönnek. :) Vissza csak azokat utasítom ilyen szöveggel, akik nem jönnek be.

18/L

2010. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem jó dolog. Engem dobott a szerelmem és krva szrul érzem magam. :( Nem szeretek egyedül lenni. De szükségem van valakire aki teljesen oda van értem és szeret.

Nem vagyok rá büszke. Nem tudom hogyan hat a férfi társadalomra, hogy egyedülálló lettem. :(

Én megpróbáltam mindent, de neki nem kellek már. Egyik napról a másikra... L/19

2010. jún. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az jobblenne ha kétségbeesetten rátoktapadnánk és minden pillanadban hivogatnánk hogy leellenőrizzünk???

nem. azért csináljuk ezt,mert így is lehet normálisan élni és ez nem egyenlő a szajhasággal.vannak olyan elfoglalt nők,akiknek egyszerűen nem fér bele az idejébe hogy tanuljanak,dolgozzanak és még takarítsanak is utánatok. arról nem is beszélve,hogy a mai "férfiak" sokszor kibírhatatlanok... akkor meg már inkább SZINGLI az ember lánya.

2010. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A mai nok is sokszor kibirhatatlanok... ezt az altalanositosdit mindig el lehet jatszani es soha nincs ertelme.
2010. jún. 20. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csalódtam a férfiakban, kiraktak pedig nem tudtam, hogy baja van velem, nem mondta, nem is éreztette... Szeretnék néha valakit akihez oda tudok bújni és szeretem és ő is szeret, de egyszerűen lassan ott tartok, hogy senkiben sem tudok megbízni vagy nincs kedvem újra ismerkedni. :( Tudom már milyen férfi kell nekem és olyan szerintem nincs más.
2010. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!