Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért divat a nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat a nagy korkülönbség? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pl: fiatal srácok miért járnak 10-20 évvel idősebb nőkkel? 40-es nők nektek volt már fiatalabb pasitok? Mi lett a párkapcsolatból és mi volt benne a vonzó? Létezik olyan, hogy kb. 20 év korkülönbséggel házasság lett?
2011. ápr. 7. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen párt, ők úgymond megtalálták egymásban a lelki társat. Más oka nem is lehet, mert a nő (aki az idősebb kb. 15-20 évvel) nemhogy ronda, de egyenesen mutáns. Több éve házasok, és jól megvannak együtt.
2011. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel ma már 15 évesek isszák le magukat hétvégén, és egyéb felgyorsult életviteleket folytatnak az emberek, én nem lepődök meg semmin. Sok koravén fiatalt ismerek, és közrejátszik az is, hogy ma már nem igazán botránkoznak meg ilyenen az emberek. Gyorsan áramlik az információ, egyre kevésbé bizarrak a bizarr dolgok is. Elmosódnak a generációs határok, és nem olyan ütemben fejlődnek a fiatalabbak sem, mint régen. Sajnos szerintem ezért van ennyi torzult személyiség is.
2011. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hopszi, ezt most persze a fiatalabbakra értettem. 20-40 korcsoport egész más tészta.
2011. ápr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nekem idősebb barátnőm van 3 évvel és az alapjába jó érzés, hogy ha egy nálad idősebb nőt megtudsz szerezni és még ha büszke is rád akkor nem is akarhatok többet valamint szerintem ez igen előnyös bár lehet szégyenkedhetnek a nők fiatalabb pasijuk miatt de később meg büszkébbek lesznek rá, hogy az ő férje még milyen fiatal. =)
2011. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az en baratomnak(27) elottem volt egy 42 eves novel kapcsolata, a baratom ugy gondolta, az idos nok sokkal eretebbek,rendesebbek es szexben is jobbak, a mai huszoneveseket mind egyformanak gondolta.

Aztan megismerkedett velem (21), mint barat kozel kerult hozzam, es belemszeretett.

A multkor szoesett egy 19 eves sracrol, akire azt mondta valaki, hogy egy eretlen kolyok erre a baratom: "azert mert 19 eves nem biztos, hogy eretlen". Megtanulta, hogy ne altalanositson..:)

2011. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 50 es vagyok és szerelmes lettem nálam 26 évvel fiatalabb férfibe.Viszonzás nélkül.És azt állitom,hogyha ez a szerelem akkor én még soha nem voltam szerelmes mert ez egy szenvedélyes őrült érzés!
2011. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A barátom és köztem 13 év van - az ő javára. Szerintem ezt bizonyos mértékig az "érettség" befolyásolja, legalábbis én nőként nem találtam elég érettnek a nálam 2-3 évvel idősebb férfiakat, hanem azt kerestem, akire felnézhetek.
2011. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!