Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emlékszel az exeid nevére?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékszel az exeid nevére? Sok volt?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam megtalálni két exemet egy közösségi oldalon és rájöttem hogy nem emlékszem már a nevükre. Ez normális? Nem volt sok barátom, összesen 5. Ebből kettőre emlékszem csak... ez olyan fura. Velem van a gond vagy más is van így vele?
2010. jún. 19. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én valószínű idősebb vagyok nálad, nekem 15 volt és emlékszem a nevükre. De szerintem nem gáz, ha nem emlékszel rájuk, biztos nem volt nagyon komoly részedről. Mondjuk a 15 közül nekem sem volt mind komoly. :D
2010. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én az összeset tudom,pedig több volt mint öt :)

20/L

2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

0 exem volt összesen. Nem nagyon van kinek a nevét megjegyeznem. De te nem nagyon szerethetted őket ha még erre sem emlékszel.

19/l

2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na, hát Te legalább le tudod zárni jól a kapcsolataid.
2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Volt amelyiknek a nevét se tudtam..
2010. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

19 pasim volt, mindnke tudom a nevét, hogy melyik napon jöttünk össze, mikor és miért szakítottunk, a telefonszámukat és a születés és névnapjukat. nem kamu.

L/31

2010. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Kb egy hónapja jutott eszembe összeírni őket,hogy mennyi volt eddig,de csak a felének emlékeztem a nevére.

Így jelöltem,magassarkús barna,háttetkós,babapuncis,masszázsos stb:)

2010. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én általában mind a 0-ra emlékszem. Bár van, hogy mégsem ugrik be a nevük.

21/F

2010. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

0.29

Erőltesd meg magad,Marok és Marcsa.Látod máris van kettő is.:D

2010. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég... én még sosem számoltam össze hány exem volt, több mint 5 ez egészen biztos. Mindegyiknek tudom a teljes nevét, azt is hogy kb mikor voltunk együtt, hogyan csattant el az első csók, és miért is lett vége a kapcsolatunknak. Még azok neveit is tudom, akikkel csak majdnem lett valami! :) 20/L
2010. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!