Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyom. Hogy fogjak hozzá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyom. Hogy fogjak hozzá a költözéshez? 3 éve lakunk együtt (2év albérletbe,1 év saját lakás)! Sajnos én Bar listás lettem ezért csak az ő nevére tudtuk meg venni! Most meg. Elegem van!

Figyelt kérdés
Nem rég elég szépen összevesztünk!Elszeretnék menni,de hova?Anyu,apu,hugom a 7 éves kislányával egy 2 szobás lakásba laknak!
2008. okt. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Albérlet, más megoldás nem nagyon van. Amíg találsz egyet, addig kérd meg vmelyik bnődet, hogy pár napot hagyj tölts nála!
2008. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nem a kérdésedre válaszolok elsősorban neharagudj.

De a munkám "Pénzügyi Tanácsadó" és megakadt a szemem a "Bar Listán", ha esetleg érdekel a dolog, irj ide és adok elérhetőséget.


A kérdéssel kapcsolatba pedig csatlakozok az előttem szólóhoz, az az 1 megoldás van a dologra szerintem is.

2008. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Köszönöm válaszod!Érdekelne mit szeretnél mondani a BAR listáról?
2008. okt. 8. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

bmchgg@gmail.com címre ha írnál 1 levelet megköszönném.

Megbeszéljük.

2008. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!