Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nektek beleszól a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek beleszól a párotok az öltözködésetekbe? Főleg 30 felettiek véleménye érdekel? Milyen szintig szól bele pl. szín, hossz, kivágás?

Figyelt kérdés
Szokott olyan lenni, hogy közli, hogy nem vagy már 20 éves, ne vegyél fel olyan rövid szoknyát vagy nadrágot vagy olyan mély dekoltázsú felsőt? Mit reagáltok?

2018. aug. 4. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szól bele.
2018. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szól bele. Úgy van vele, hogy azt veszek fel, amiben jól érzem magam.

Nyilván ha bohócnak öltözöm, az más tészta, egyéb esetben meg legfeljebb jelzi, hogy nem örül a magassarkúmnak, mert nem olyan kényelmes úgy a kezem fognia, de ennyi.


34/N

2018. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szól bele, ha tetszik neki valami azt megjegyzi, hogy jól nézek ki ebben az x dologban és ennyi.
2018. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szól bele. Ha valami tetszik neki azt megjegyzi.

Egyedül a sminkért szól, mert nem smink párti. De ott is annyi megjegyzést tesz, hogy nekem csinos az arcom kár, hogy smink mögé rejtem. Ennyi minden megjegyzése.

2018. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szól bele.Eleve nem öktözködöm túl kihívóan.Max néha mikor nem vagyok biztos egy összeállitásban akkor kikérem a véleményét és ha tényleg nem passzol őszintén megmondja.
2018. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de nincs is semmi joga beleszólni. A férfiak is az ilyen nőket nézik meg, akkor addig kuss van nekik.
2018. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beleszól,mert ő se izompólóban feszül 40+évesen. Én is rászólok ha nem tetszik valami amit felvesz. (pl. kinyúlt bolyhos pulóver,munkásfarmer amikor nem dolgozik)
2018. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szól bele, bár nem is adok rá okot, nem pitsagatyában tolom az utcán azért :)
2018. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem szol bele soha
2019. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!