Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, h egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, h egy csajnak az a vonzó, ha egy pasi idegen nyelven beszél? (úgy értem az anyanyelvét leszámítva, szóval pl ha magyar és jól tud németül)

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy lánynak alapból vonzó, akkor bármilyen tulajdonságát pluszban vonzónak tekintheti. így a nyelvtudást is. de nem ezen van a hangsúly.
2010. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az a vonzó, ha egy pasi okos...tehát vonzó ha jól tud idegen nyelveket
2010. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A műveltség jele.
2010. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én imádom ha németül beszél a párom, annyira idegen számomra ez a nyelv.ő már nagyon unja ezt a játékot és idegesítőnek tartja:(:)
2010. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi ha tud egy idegen nyelvet.Én kifejezetten vonzónak találom :P
2010. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ... Én párom pl félig német, így anyanyelvi szinten beszéli a nyelvet, még sem hallottam az egy év alatt még egyszer sem németül beszélni, így nyilván nem ezért szerettem bele! :) Na de majd most, együtt megyünk külföldre nyaralni! :)

Számomra nem maga a nyelv a vonzó, sokkal inkább az, hogy nem veszik el az ember egy idegen országban sem. Jól esik, hogy ha nem mindig mindent nekem kell megbeszélnem! Illetve ahhoz, hogy ma már az ember elboldoguljon diplomát szerezzen ismernie kell legalább egy nyelvet viszonylag jól, és mivel engem is érdekelnek a nyelvek, illetve valamilyen szinten a "tanultság" is, örülök ha a páromat is! :) (nem elsődleges szempont, de jó)


Viszont volt egy alapból német anyanyelvű párom, aki rengeteg nyelven beszélt, köztük magyarul, mivel a rokonsága java részt magyar. No azt iszonyat szexinek találtam, amikor váltva 5 nyelven mondott nekem mindenféle szépet (vagy csúnyát... csak az angolt és a franciát értettem:D)

2010. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a nagyon vonzó ha valaki tényleg anyanyelvi szinten beszél valamilyen nyelvet.főleg ha énis tudok azon a nyelven,csak még annyira nem jól. akkor hűűűű. az nagyon bejön.
2010. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen :)

főleg a francia meg az olasz :)

2010. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Igen.
2021. júl. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hű meg a spanyol is, az alap! 😂😂
ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!