Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz egy nő unalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy nő unalmas egy férfinak ha egyszer régen szerette?

Figyelt kérdés
A barátomnak előttem volt sok barátnője. Nekem csak egy barátom előtte. És már kérdeztem h miért volt jó mindig mással, annyit mondott mindig újdonság volt... és csak úgy poénból rákérdeztem h akkor engem még nem untál meg? Azt mondta h én mindig új vagyok neki, és már elege volt amúgy is a kur.vákból... de akkor most nekem ez kicsit olyan h nem konkrétan az én személyem a lényeg, hanem szimplán kiélte már magát és engem megfelelőnek gondol hosszútávra. Elég gyakorlatias ember, nem az akit elragadnak az érzelmei. De azért mélyen nagyon érzelmes. Mindig kiáll mellettem és a kapcsolatunk mellett. Viszont a családomban kb minden férfi csalja/csalta a feleségét én meg már végképp össze vagyok zavarodva h rám is ez vár egyszer? Én nagyon szeretem a barátom és ő is engem. Nem csak azzal a múló szerelemmel, hanem ami már mély ragaszkodás. Ettől függetlenül én nem szeretném azt se ha a szenvedély végetérne. Amúgy már feleségül kért és gyereket is szeretne, pedig csak huszonéves, szóval szavam nem lehet, de szeretném.megelőzni a gondokat. Hogy látjátok ti ezt? Csak engem keserít el.a sok negatív példa? Férfiak ti miért untok rá egy nőre??

2018. aug. 5. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanattól amitől egy férfi egy nőnek.


De mivel nőként nem tudod megválaszolni, hogy miért unnak bele a nők a férfiakba, így nem várhatod el, hogy férfiként mi meg tudjuk mondani az okát a fordítottjának.

2018. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Nekem az állandóság nem unalmas, én nem unok meg senkit a környezetemben nőként, nyilván megválogatom kivel barátkozom, de akivel baráti, szerelmi kapcsolatot alakitottam ki azt nem unom meg, akkor se ha kiismertem.
2018. aug. 5. 00:11
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez létező dolog. Aki az élvezeteket hajtja és kapcsolatról vagy p.náról p.nára száll az egy idő után vagy megunja és stabilitásra vágyik vagy pedig egy idő után újra újdonságot akar. A leírtak alapján veled komolyan tervez. Agyalás helyett a pillanatot éld meg és ne gondolkozz, hogy mi lesz ha. Nem kell ennyire megszakadni csak hogy megfelelj a másiknak és melletted maradjon. Ha nem tetszel úgy ahogy vagy, akkor nem ő az igazi.
2018. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy lehet egy élő személyt megunni? Megunod a falon lógó képet, mert évek óta ott áll és mert Tárgy.

Egy személyt, aki csinál is valamit nem lehet tárgyhoz hasonlítani és csak úgy megunni.

Egy monoton kapcsolatban is, megunhatod magát a helyzetet, hogy nem történik semmi, vagy mindig csak ugyanaz,de nem magát az embert unod.

2018. aug. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De az nem csak az egyik fél hibája ha uncsi lesz a kapcsolat... miért nem javítják meg az emberek
2018. aug. 5. 08:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!


Mármint, hogy az emberek, mert nekem pl nő jött ezzel a beleuntam dumával, szóval ez nem férfi dolog.



És azért nem javítják meg, mert az mindkét féltől sok időt, energiát, odafigyelést igényel, könnyebb partintani egy másikat (jellemzően legalább a jelölt már meg is van), aztán persze csodálkozni azzal is, hogy 0 belerakott energia mellett gyorsan megunja azt is.

2018. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a legtöbbször a megunás is ezért jön elő.


Rengeteg ember egyedül is unatkozik, nem tud mit kezdeni magával, az életével, így a párjától remél mindent 100%-ban, ő adja meg a boldogságot, az izgalmat, a szórakozást.


Mivel ez így ritkán (soha) működik, így dobja a part, és keresi az újabbat és újabbat, akiktől persze szintén nem kapja meg.


Pedig 75%-ban önmaga felelős azért, hogy boldog, izgalmas, teljes élete legyen, a párja csak a 25%-ot tudja hozzátenni, és haő nem teremti meg önmagának a 75-öt, akkor a párja minden erőfeszítése mellett is boldogtalan lesz azzal a 25 százaléknyival, amit kapott.

2018. aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De egy másik ember, akit kívánsz, illetve szeretsz benne valamit (mert hát nyilván volt oka h összejöttetek) hogy lehet megunni, ez nekem annyira felfoghatatlan.


Igen, az unalmas céltalan életűek megunnak valakit, de azért idő közben kiderülhetnek olyan tulajdonságok is a másikról amik nem tetszenek és ezt "unja meg" a férfi.

2018. aug. 5. 08:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondom, nem csak a férfiak megunósak!



Sőt, én többször látom nőkben ezt a gyere és szórakoztass, old meg az életem, vagy belédunok mentalitást.

2018. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért van a megunás, mert az ember természetszerűleg kíváncsi az újra. És ami megszokottá válik, az már nem ad sosem újdonságérzetet.


Ugyanakkor, ne szomorkodj, kedves kérdező, mert van az az érzés, amikor már tudod, hogy nem kell más. Hiába már megszokott a dolog, de nem kell más.

2018. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!