Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudok igy élni, mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok igy élni, mi legyen?

Figyelt kérdés
En nem ugy élek ahogy szeretnék! Nem ott és nem azzal! Nemtudom feldolgozni! Depresszios is voltam, es vagyok is ez miatt, fizikai tüneteket is eszlelek mar magamon! Elmulik majd visszajön es én ujra meg ujra visszaesek! Nem tudok valtoztatni, tul gyenge vagyok! Nem latom a kiutat es a legnygyobb felelmem hogy igymarad minden

2018. aug. 5. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És változtatni nem tudsz,hogy úgy élj ahogy szeretnél?
2018. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs eröm hozzá, tul nagy változás lenne, es nem csak engem érintene!
2018. aug. 5. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Szeretnél beszélni róla?

Hátha tudok segíteni.

28N

2018. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ebben senki más nem tud segiteni, csak saját magam! Azert irtam ki a kerdést hogy hasonló emberek aki ezen már valahogy tulestek hogy sikerült nekik!? Mit éreztek?! Vagy az idö mulasaval beletörödtek!
2018. aug. 5. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:
De mi a pontos problema? Igy nejez barmit is irni.
2018. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok.

Ezért írtam,hogyha gondolod beszélgessünk.

Bár jobb lenne több mindent tudni a helyzetedről.

2018. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Most lehet sértő lesz, amit mondok, de értsd meg a tartalmat is mögötte ne csak a felszínt kapargasd. Több ilyen embernek segítettem neten is meg élőben is azt rájöttem, hogy ezek az emberek egytől egyig nem érdemelték meg a segítségem, mert önző emberek az ilyenek mind egytől egyig csak saját magát nézi, ha segít rajta más azt természetesnek veszi, önző ember az ilyen mind egytől egyig, aki nem bír saját magától kimászni a dolgokból és csak sajnáltaják magukat. Több ilyen embernek segítettem tehát nem a fellegekbe beszélek és mindnél kijött ez, hogy egy önző és önsajnáltató ember az összes, aki szereti ha körülötte forog a világ.
2018. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért raksz minden mondatod végére !-t!

!

Ettől még nem leszel jobban!

!

2018. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nade az életed melyik részével van problémád?


a munkád, az otthonod, a szülők rokonok, egyedüllét?

vagy kifejezetten azzal, hogy rossz kapcsolatban élsz, vagy nem jön össze semmi?

2018. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rossz a házassagom, nem ö az akivel meg szeretnék öregedni, félek hogy nem tudom otthagyni! Nem ilyen kapcsolatban szeretnék élni! Egyedül érzem magam mellette, és ez kihat az eletem minden területére, a munkámra, a gyereknevelésre, az otthon eltöltött idöre! Nem szeretem, nem tekintek rá férfiként, es csak mamban tartom, lenyelem! Csak várok, várom a változást, hogy jobb legyen...de évek óta ugyan olyan minden!
2018. aug. 5. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!