Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hát az lenne, hogy nekem a...

Dettina23 kérdése:

Hát az lenne, hogy nekem a vádlim az nagyon nagyon nagy a lábamhoz képest ( kb kkora mint a combom) és nemtudok rola fogyni sehogysem, valoszinu azert mert csak izom van rajta. Mit javasoltok mitcsinaljak, hogy kissebb legyen?

Figyelt kérdés
( amugy van olyan hogy vádlikissebito mutet? , vagy olyan ahol egy tökmás formaju vadlit kapok? )

2014. júl. 25. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amugy ezt igy nem lehet latatlanban eldonteni, egy kepet tegyel mar fel, de ne olyat, ami korbe van satirozva. Mert ugyanez volt nekem is, h en tok vastagnak latom a vadlimat, es nem is szeretem, kozben mindenki mas tok jonak latjak es dicserni szoktak, nok es pasik is. Szoval ezt igy nem lehet.
2014. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Nem ertem hogy ilyen kerdeseknel miert olyan nehez kepet is feltolteni?

Legyszi tegyetek mar fel kepet is, mert igy nem lehet erre valaszolni rendesen.

Egyebkent van vadlikisebbito mutet, keress ra a neten, valamilyen izmot tavolitanak el ha jol emlekszem (de nem befolyasolja a tovabbi mozgast), regebben olvastam rola, mert en is ugy lattam, hogy hatalmas a vadlim. Aztan azota meghiztam rendesen, es most mar brutalisnak latom, viszont visszanezegettem a regi kepeimet, ahol meg sovanyabb voltam, es mit nem adnek, ha most ugy nezhetnek ki. Szoval most mar latom, hogy nem volt akkora a problema, mint amilyennek akkor gondoltam. :)

2014. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
0%
Utolso vagyok, es meg annyit hozzatennek, hogy alacsony vagyok, es ugy vettem eszre, hogy a magas lanyoknak nincsenek ilyen problemai, akkor sem, ha testesebbek, a labuk, vadliuk mndig vekony. :) Ti nem figyeltetek meg hasonlot? En 160 cm se vagyok. Jok lennenek az aranyaim, csak kellene meg vagy 10-15 cm magassag hozza. :)
2014. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre, hogy centire mérve nővéremnek sokkal vastagabb a vádlija de mivel magasabb nála nem olyan rossz az összhatás.

Amúgy nem biztos, hogy az izom miatt nem fogysz, sajnos a vádlit nagyon nehéz formálni,tipikusan az a rész ahol fontos a genetika.

Másfél éve napi szinten tornázok, ha mást nem akkor a jógára rászánom az időt mégsem tudok fogyni belőle, sajna ez van...

2014. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Nanemá!

Nekem direkt bejön, ha egy csajnak vastag, izmos a vádlija.

Máshol ne legyen izmos, se zsíros, de a vastag vádli szép, hacsak nem atom szálkás vagy szőrös...

2014. júl. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Magas lányoknak is van vastag vádlijuk, csak azért nem látszik, mert nem szoktak mini szoknyában járni :)). Eléggé sok ilyen ismerősöm van. Az pedig, aki világos és méghozzá fényes harisnyát vesz fel mini szoknyával, eléggé keményen mutat :P.

Kérdező: a MINŐSÉGI CIPŐBEN (amely jól fogja a lábfejet és a bokát is) való gyaloglást javaslom, ha pedig felfelé mész egy emelkedőn, dombon, akkor mégjobb.

Nekem is erősek a combjaim és a vádlim is, viszont amióta kipróbáltam a falmászást és erős kocogást, már inkább izmosabb lett és szálkásabb.

Engedjétek meg a következő megjegyzésemet: nőként azt mondom, hogy számomra annál szexisebb nincs egy nőben (külsőleg), amikor széles a csípője és erősek a combjai. Ugyanakkor szexben is sokkal több mindent lehet velük csinálni, erősebb, érdekesebb pózokat is bevállalni :).

2014. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor javaslom, hogy nézz utána a Google-ben mit jelent a "lábdagatás" és mi okozza. Igaz, itt inkább lábfej bedagadásról írnak, de a lábszár is szokott dagadni vele együtt. Nem árt, ha kipróbálsz olykor egy-egy vízhajtó természetes teát 10-15 napig kúraként, persze cukor nélkül.
2014. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hat mar nem tudom hogy írtam e de en is eléggé alacsony vagyok 158cm fotót most nem tudok küldeni mert telorol vagyok....de majd kuldok

Am cm-ben. 35cm-s volt lett belőle 32 es ma megmertem es 30cm tehát aránylag nem olyan fuudenagy csak az alakja olyan erdekes de küldök képet majd ;D

2014. júl. 28. 00:34
 9/16 A kérdező kommentje:
Es igen.....en is csomoszor észrevettem mar hogy kb mindenkinek ilyen csovadlija van függetlenül attól hogy kövér-e vagy sovany
2014. júl. 28. 00:38
 10/16 anonim válasza:
Az én vádlim 43 cm-es, úgyhogy szerintem ahhoz képest a tiéd elég kicsi.
2014. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!