Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja, hogy nagy családom van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Anyukámék nyolcan vannak testvérek.
2018. aug. 7. 22:22
 1/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
78%
Soha nem gondoltam volna, hogy valakit ez zavar.
2018. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
édestestvérek?
2018. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. aug. 7. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Barát nem szeretni téged igazán.
2018. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Engem is zavarna ez ..

Nem igazán vagyok oda a kötelező családlátogatásert akik úgymond nekem idegenek mert a párom rokonai és kotelezobol meg kell tenni a jopofizast

Eddig szerencsére megúsztam az ilyen eseményeket meg senkit sem hoztam haza és én sem mentem kötelező csladlatigatasra

Nekem a saját családom fontos másé nem

N 24

2018. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
részben osztom az utolsó hozzászólást , ha kötelező családi összejövetelekre kell járni etcetc a hátamon a szőr feláll =/ 25/F
2018. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Az attól függ. Szimplán a nagy család zavarja akkor egy bunkó. Mindenkinek fontos a családja és ezt el kell tudni fogadni ha együtt akarsz élni valakivel.

Viszont ha folyton valakinek a családból segédkezni kell ebben-abban akkor ez lehet idegesítő.

5# ős - ha majd párod lesz gondolom az ő családját is le fogod sza.rni mert neked a tiéd a fontos nem a másé. Csak lehet akkor ő is így lesz vele aztán ő meg a Te családod sz.a rja le. Gondolom tettszeni fog. Majd együtt szapuljátok egymás családját. Szép lesz.

2018. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 nem irtam olyat hogy szapulnam a családját

Az meg nem érdekel ha a párom lesz_arja a családom

Volt már párom nem okozott gondot hogy nem tettük meg a kötelező család össze üléseket a kötelező jopofizast

2018. aug. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nagycsaládban nőtt fel hozzá kell szoknia ahhoz,hogy egy-egy családi eseményen többen vagytok.


Fokozatosan vezesd be a családba, ne egyszerre zúdíts Rá mindenkit,hogy árgus szemekkel bámulják és ízekre szedjék a kíváncsiságukkal.

Ezek a nagyobb családok zajosak, közvetlenek, aki nem szereti ezt, arra nem lehet azonnal ráerőltetni.


De az is lehet,hogy sosem fog igazán megbarátkozni ezzel, akkor ne erőltesd. Vagy maradj Vele és lefogadod ilyennek, kicsit kilógva a családból,esetleg csak a kötelező összejöveteleken (esküvő-temetés) vegyetek részt.

Ha viszont nagyon nem tudod elfogadni,vagy nagyon elzárkózik ettől, akkor szakíts.

2018. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog.
2018. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!