Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenhova én hívom meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhova én hívom meg a barátomat, őt meg semmit nem hajlandó fizetni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk, - (én vagyok a lány) - ő szegényebb, mert pár éve elváltak a szülei, azóta az édesanyja neveli őt meg a nővérét, az apja gyrrektartást fizet. Én magam szerint átlag fölötti vagyok, a barátom szerint meg bőven gazdag így megtehetem hogy én fizessek ki neki mindent. Jó, az igaz hogy gazdagabb vagyok nála, DE az én szüleim is megdolgoznak a pénzért es mi sem vagyunk milliárdosok hogy MINDIG én hívjam meg őt moziba, kajálni, meg úgy mindenhiva főleg hogy én vagyok a lány. Azt elmondom hogy tudom hogy nem használ ki, hanem tényleg szeret mert mielőtt összejöttünk volna legjobb barátok voltunk. Ebben az esetben mit lehetne tenni? Én próbálom megérteni hogy nincs pénze na de hogy soha ne legyen 1200Ft-ja mozira.. Főleg úgy, hogy most is egy ismerősénél dolgozik, és természetesen nem hogy abból a pénzből elköltene pár ezer Ft-ot, miközben együtt vagyunk, hanem azonnal másra szánja.. Anikor felhozom, akkor meg ő van megsertődve hogy ha gazdag lenne ő is jönne velem mindenhova. A kérdésem, hogy ez esetben mit lehet tenni? Bocsánat ha érthetetlen néhol a szöveg, nyugodtan kérdezzetek. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 23. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha keres, akkor egy skótszoknyás kiskötsög. Lapát vagy kalap-kabát neki, amelyik tetszik. Te meg ha meghívod ne mondd fel, mert szarrágó vagy.
2013. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1200 Ft egy mozi? Annyit biztos nem költenék rá. Ha egyikőtök sem szeretne fizetni, akkor ne olyan programokat csináljatok.
2013. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem... szakítás is lett a vége!

19/L

2013. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Az a logika, hogy te vagy a lány és neki kell fizetni... hol élsz te ? Ezért kellett küzdeni az egyenjogúságért?
2013. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Soha nem hozom fel neki hogy mennyit költötöttem rá, de összeszámolva 10-15ezer között tuti megvan, ő meg kb semmit nem vett nekem, és NINCSENEK extra elvárásaim, már egy tábla csoki is jól esne 250Ft-ért, de persze arra nincs pénze csak hetente - 2 hetente kocsmára. Nekem már az is jó lenne ha a SAJÁT részét kifizetné és nem rám hárulna.
2013. dec. 23. 00:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat. Kedves 4. nem tudom neked ebből mi jött le, de eléggé elnézted mert itt nem azon van a hangsúly hogy nekem nem fizet (mert igazad van, mi alapon tenné), hanem azon hogy még magának SE fizet
2013. dec. 23. 00:24
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, és az lemaradt hogy már olyan is előfordult hogy volt nála pénz, de akkor is én fizettem az ő kajáját, ő meg arra hivatkozott hogy nem költheti el az összes pénzét mert telefonra kell. A fontossági sorrend mindig megvan, és persze én vagyok mindig legalul.
2013. dec. 23. 00:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek. Üljetek le, és próbáljatok kitalálni valamiféle kompromisszumot, mert ez így nem egészséges.

Nálunk fordítva van a helyzet (mármint az anyagi helyzetet illetően) - ennek ellenére váltakozva fizetünk. Nem keresnek jól a szüleim, én pl. szeptember óta a nyári diákmunkás pénzemből gazdálkodok, mégse sajnálom a pénzt arra, hogy néha meghívjam a barátomat vagy valami...

Ha viszont neki ez ekkora gondot okoz (mármint a te párodnak), akkor találjatok ki olyan programokat, amik pénztárcabarátok. Moziba járni nem olcsó, főleg nem, ha heti szintű program... Rengeteg más dolgot lehet csinálni, legyen fantáziátok és kreativitásotok. Abból mindketten jól jöttök ki.

Valamint azt is jó lenne megbeszélni, hogy ő tényleg a te pénzeden él minden egyes programotokon, és soha nem hajlandó a maga részét kifizetni... akkor ezekszerint a karácsonyi ajándékodat is te vedd magadnak?


19/L

2013. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig 3x voltunk moziban 1 év alatt, amiből 2x én fizettem mindent a kajával együtt, 1x pedig ő fizette ki a sajátját, a kajából meg kifizetett kb 400 Ft-ot. Karácsonyra meg nyilván vesz nekem valamit, mert azért tudja hogy azt illine és annyi pénze simán van.
2013. dec. 23. 12:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ódivatú vagyok, de miért erőltetik sokan ezt a moziba járásos dolgot? Értem én, hogy meg kell élnie a mozigépésznek is valamiből meg a tulajdonosnak, de többet érne, ha valamelyikőtöknél kettesben betennétek egy DVD-t és összebújva, meleg helyen, ingyen filmeznétek. Nem vagyok sóher, de azért 1200 ft egy mozijegyre szerintem nagyon sok. Ráadásul miért kell kajálni egyúttal mozizáskor? Tudom, hogy feelinges de azért könyörgöm...nem lopja a pénzt senki :D
2013. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!