Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm, újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, újra céltalan az életem, csak várom, hogy menjen az idő, nagyon szeretem. Ti hogy viseltétek amikor szakítottatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
adok kötelet öcsi és minden meg lessz oldva.vagy irány a szabadság híd!!
2010. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rul. És a büszkeségemen is csorba esett. Azóta már talpon vagyok. Igaz, egyedül. De talpon. Gerinces emberként.
2010. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anabella90 ***** válasza:
100%

Közhely, de tényleg igaz, hogy az idő mindent megold.

Ha nincs más esély hogy újra elkezdjetek járni egymással, akkor lépj tovább, próbáld meg elterelni a figyelmed, és ne csak otthon ülve várd az idő múlását. Mindenképpen beszélj erről vkiről, vagy legyél sokat társságban h elterelődjön a figyelmed. Annyi lehetőség adott..Tudod most bezárult egy kapu, de mellette kinyílhat bármennyi, amit észre kell venned

2010. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anabella90 ***** válasza:
100%
valakivel...bocsi a hibáért
2010. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok! Elhagyott ok év után, magyarázat nélkül. Minden álmom kútba esett, már nincs életcélom sem. És ezek után semmi szükség rá, hogy még egyszer így járjak. De én visszaszerzem, az életem árán is. Ha őszintén szereted, neked is ezt tanácsolom, SOHA NE ADD FEL!!!!
2010. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probálkoz még hátha van esély. Ha nincs akor a gogyir csak egy uj szerelem=]
2010. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pl. tök jól, végigröhögtem a napot, ismét megláttam a fényt az életemben. Mosolyogva mentem az utcán stb.
2010. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetetlen nem létezik, csak a HIÁBAVALÓ!
2010. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok....most meg már nem tudom szeretem e:S özezavarodtam teljesen. nagyon nem jó így:S egy új szerelem tényleg gyógyír lenne, ha lenne...de nincs..és nem tudok tovább lépni. d eő is vonzódik hozzám meg azt írja hogy megcsókolna még meg minden, de mégsem szakít a mostani pasijával aki miatt dobott:S
2010. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!