Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem hajlandó arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem hajlandó arra, hogy eljöjjön egy családi összejövetelrr. Ez normális?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, találkozott már a szüleimmel/rokonaimmal. Állítólag azért nem jön, mert a legjobb barátja bemutatja neki a barátnőjét, viszont a szüleim rettentően várják, mert nagyon szimpatikus fiúnak találják. Mit mondjak a családomnak, miért nem jön? Vagy mit tegyek?

Kicsit összekaptunk rajta, de nem nagyon. Annyit mondtam neki, hogy csalódtam benne, mivel hetek óta tervezgetik ezt az összrjövetelt, és elsőnek úgy volt, hogy jön. Erre ő azt mondta, hogy hagyjuk a témát. Azóta nem írtam neki, pedig keresett. Szomorú vagyok ez miatt, de nem tudok vele mit csinálni.

Ez normális, vagy csak én hisztizek?


2018. aug. 10. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem normális. A pasidnak később is bemutathatja a haverja a barátnőjét. Az nem lényeges. Ez fontosabb.

De hát te választottál ilyen pasit, viseld is érte a következményeket.

2018. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem normalis, a kifogasa nagyon gyenge.
2018. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Vagyis a haver barátnőjére hivatkozik, aki így elvileg fontosabb, mint a te szüleid. Nem egy észlény, az biztos.


Itt inkább neked kellene átgondolnod néhány dolgot. Nem kell azonnal szakítani, de ne számíts túl hosszú kapcsolatra egy ilyen emberrel.

2018. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatunkban amúgy minden rendben működik, kivéve most ez. Arra gondoltam, hogy lehet azért nem szeretne jönni, mert az ő családjában ez az összetartás nincs meg. A szülei kisgyermek korában szétmentek, és "dobálták" egymás között, vegül a nagymamája nevelte 11 éves kora óta a páromat, az apukájával egyáltalán nem beszél, az anyukájával néha. Lehet ennek valami köze a dologhoz?
2018. aug. 10. 22:17
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, de attól még ez nem normális. Mondjuk azt sem ártana tudni, hogy a barátja szólt-e előbb, hogy bemutatná a barátnőjét, vagy a családi összej9vetelről tudott előbb. Ha a haverral már rég lebeszélték, akkor megérteném, hogy nem mondja le.
2018. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Amelyik program miatt előbb szóltak neki, és igent mondott, arra kell mennie. A másiknak meg azonnal mondania, hogy akkor már programja van, nem tud menni.

Egyébként egyik sem fix időpontos rendezvény. Mindegyiket lehet másik időpontra tenni. Az világos, hogy ha valaki igent mond egy időpontra, akkor nagy pofátlanság utólag visszamondani. Ilyesmit csak nagyon nyomós indokkal lehet, és ez nem az.

Őszinte legyek? Szerintem erkölcsi nulla a barátod. Segget csinált a szájából. Én az ilyesmire rendkívül érzékeny volnék, de neked kell döntened, hogyan tovább vele kapcsolatban....

2018. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nálam is és a páromnál is egyértelműen a barát lenne a fontosabb, még a saját családunkkal szemben is, pedig már gyerekeink vannak, így a rokonság mégjobban kívánja a pofaviziteket.

Még csak 6 éve kell kapcsolatban állnunk a másik miatt KAPOTT családdal, viszont a VÁLASZTOTT legjobb barátaink már 20+ éve az életünk igen fontos részei...

Szóval igen, a mi véleményünk szerint te hisztizel

2018. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sztem sem hisztizel de ha màr rég lefixàltàk akkor hagyd hagy menjen oda .Ha màskor sem jön a haverra hivatkozva akkor dobd mert ez nem természetes dolog .Am ha elvàltak a szülei akkor lehet hogy ő ezt nem veszi észre hogy ez neked természetes dolog ő meg lazàbban kezeli a dolgot .Nem kötődik ugy mint aki egy normàlis csalàdban nőtt volna fel .Ha van elég türelmed hozzà akkor kivàrod és néha néha mondod neki hogy jó lenne ha veled tartana a haverok helyett is de mondom sok türelem kell hozzà .
2018. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én sem akarnék elmenni, ha a férjed is lesz, az soha nem lesz az igazi családja, őt nem kötik hozzájuk az érzelmek, amik téged.
2018. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Oké, hogy ahová előbb hívják, oda megy előbb, de 1. nem érzitek milyen nevetséges az indok? 2. ha megpróbálnak leszervezni ugyanakkorra egy másik programot, akkor nem azonnal szólna, hogy "bocs, de akkor már máshol kell lennem"? Attól függetlenül, hogy szómorú, az főleg ne legyen indok már, hogy az ő szülei is szétmentek.
2018. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!