Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfinek kb.450 000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek kb.450 000 Ft-os fizetéss van, akkor biztos, hogy a barátnője fizetése ezt nem fogja túllépni?

Figyelt kérdés

450 000 Ft az elég sok pénz. Az érdekelne, hogy egy nő alapvetően képes-e ennyi pénzt keresni az esetek többségeben?


Szerintem fontos, hogy a barátnő fizetése ne lépje túl a férfiét.


Szóval mire számítson az illető férfi? Lehet jobb lenne, ha keményebben dolgozna, és még több pénzt keresne, hogy be legyen biztosítva az előny?


2018. aug. 13. 12:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibakért!
2018. aug. 13. 12:17
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
🤦‍♂️
2018. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem gondolkozz el azon, hogy miért akarod annyira bizonygatni, hogy férdi vagy, hogy kényszeresen le akard nyomni a párodat.
2018. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%

Irt ide par diplomas no, akik kihelyeztek, hogy nekik csak diplomas pasi kell, kellett.

Hanilyet fogsz ki, hogy aki csak olyannal jon ossze aki ennyit meg ennyit keres. Annal szamitani fognak az anyagiak.

Mint a diplomas noknel, az, hogy legyen doplomaja. Nevetseges 😂😅

2018. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Bizony képzeld kérdező, bőven vannak nők, akik a többszörösét is megkeresik annak a 450-nek, mint ahogy én is. Ettől függetlenül tudod egy férfi nem ijed meg attól, hogy a barátnője esetleg jobban keres, előrébb tart a karrierjében vagy sikeresebb nála valamiben. Akinek szempont az, hogy többet keressen a párjánál, az nem férfi, hanem egy komplexusos, frusztrált kis fiúcska, aki azt hiszi, attól lesz valaki, mert le tudja nyomni a másikat. Innentől kezdve remélem a kérdésben szereplő személy nem nevezi magát "férfi"nek, mert nem az.
2018. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
450 ezer egyáltalán nem olyan sok pénz. Rengeteg sikeres nő (és rengeteg férfi) a többszörösét keresi a te fizetésednek, sőt, van olyan nő, akinek ez aprópénz. Most kisebb lett a farkad?
2018. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
15%

Annyira vicces a legtöbb komment.

Persze ha megmutatná mind a fizetési papírját lehet még a 200k Ft se érné el :)

Miért kell felvágni olyannal ami nem igaz?

Amugy meg hiába van bárkinek pénze, attol még lehet sokkal rosszabb természetű vagy mint egy minimál bérbe dolgozó személy.

2018. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
te kis csöves :D
2018. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Én pedig azt szeretném tudni hogy melyik az a cég ahol ennyi ésszel 450K-t lehet keresni.

De a kérdésre a válasz: Nem biztos, mert ha 500e-t keres akkor túllépi, ha csak 35e-t akkor nem. Matek, alsó tagozat.

2018. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nincs okom hazudni anomnim oldalon, szerintem másoknak sem. Nézz csak körül a projektmenedzeri fizetéseknek majdnem 10 év szakmai tapasztalattal és megfelelő képesítésekkel, lesni fogsz. 5. voltam
2018. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!