Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem hajlandó megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem hajlandó megbeszélni a problémákat, nem hajlandó beszélni róluk?

Figyelt kérdés
Akár egy apró nézeteltérés, akár egy vita. Komolyabb veszekedés nem volt köztünk, de mintha távolodnánk el egymástól. Nem tudok vele leülni beszélgetni, mert azt mondja nincs semmi baj. Pedig láthatóan kevesebb időt töltünk együtt, és az sem tartalmas. Ő azt mondja nem lelkizik, én megértem, hogy férfi, de ha nem teszünk a kapcsolatunkért akkor el fog laposodni. Felületesnek érzem a beszélgetéseinket, mintha valami baj lenne, de nem tudom mi.

2018. aug. 14. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Térdelj le és pipázz egy nagyot! Utána beszélni fog.
2018. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos ha nem fog leülni veled beszélgetni ezekről a dolgokról, megfogod unni és dobni fogod.

Lehet bármi. De szerintem bunkóság ez, hogy nem akar lelkizni. Sokszor nem veszik észre a férfiak hogy baj van a kapcsolatukban, vagy bántalmazzák a barátnőjüket a cselekedeteikkel és aztán meg pofára esnek, hogy miért lettek kidobva.

2018. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fish1 ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy rosszul érzed így magad a kapcsolatban, és lépj vissza egyet, mondd neki, hogy most át kell gondolnod, hogy hogyan tovább. Esetleg kb egy hétig ne beszélj vele és ne találkozz vele, lényeg, hogy érezze azt, hogy komolyan gondolod azt, hogy el kell gondolkodnod az egészen.

Ha jelentesz neki még valamit, akkor ez hatni fog rá és lép valamit, ha részéről kihűlt a dolog, akkor azt is megtudod. Úgy viszont nem sok értelme van folytatni.

2018. aug. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Vihar a biliben. Nem tudod, mi a baj, de azt azonnal meg akarod oldani. Ezzel a női hisztivel csak egyre messzebb kerültök egymástól. Ne akard mindenáron megbeszélni, ha egyszer látod, hogy nem megy. Gondold végig, miért vagy a barátoddal. Mi az, ami jó ebben a kapcsolatban. Próbáld meg élvezni azt, ami jó. Ne hajszold a tökéletes kapcsolatot, mert olyan nincs. Fogadd el a barátodat olyannak, amilyen. De ez az elfogadás legyen nagyon őszinte. Egy vidám, kedves, magabiztos nő sokkal vonzóbb, mint egy kétségbeesetten kapálózó hisztis kislány.
2018. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi igy viselkedik, az akkor hosszabb távon nem akar veled semmit, csak el van pillanatnyilag. Aki hosszabb távon akar lenni veled, az igyekszik javítani a helyzeten, mert fél hogy el veszít.


Innen lehet tudni,ill. ez az egyik jele hogy tudd a srác komolyan gondolkozik veled kapcsolatban, vagy csak el van..

2018. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az baj, hogy picit egyetértek #4el. Valóban alap jellem vonásom, hogy nem bírom a bizonytalan dolgokat.

Nem tudom, hogy csak "el van" - e a kapcsolatban. A jövőre vonatkozóan tesz kijelentéseket a mai napig, az összeköltözésről, a a közös kutyákról akiknek neve is van. Illetve folyamatosan mondogatja, hogy nem akar elveszíteni. Ennek előzménye van, nem volt túl egyszerű a kapcsolat eleje. Igaz hogy ő nem átlagos férfi.

Lehet, hogy egy újabb hullámvölgy felé tartunk.

2018. aug. 14. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem ugyanez volt.


Ő FÉRFI - kikérte magának -, tehát megteheti (wtf?), hogy nem beszél a problémákról meg az érzelmeiről. MErt férfi.


Ergo SEMMIT nem tudtam vele megvitatni a legapróbb dolgokat sem, mert "nincs semm baj", és bezárkózott magába.

Fantasztikus volt, komolyan.


Na, nyolc hnapig szenvedtem vele, aztán kiraktam a szűrét. Oké, legyen férfi, akkor éljen egyedül, de számomra ez a 100% ignorálom a dolgokat nem okés.


35 éves, és senkije nincs azóta sem.

2018. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es is hasonló lehet, ő a FÉRFI, a rettenthetetlen, érzelmi kőszikla, és ha a másik meg akar vele bezsélni valamit az már hiszti.


Komolyan... :D Nevetséges.

2018. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Párom is pont ezeket a szavakat használja, hogy hisztis vagyok. Vagy éppen ez megint valami női dili, sértődés.
2018. aug. 14. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 tévedsz. Nő vagyok. 12 éve vagyok a férjemmel. Én is átestem azon, hogy mindenáron lelkizni akartam, meg akartam beszèlni, kvázi meg akartam szerelni a páromat. De ez így nem működött. Toporogtunk egy helyben, újra ès újra visszatértek a problémák. Ugyanazokat a köröket futottuk a jóég tudja hányszor. Aztán egyszer elegem lett. Beláttam, hogy ez így rossz mind a kettőnknek. Szeretjük egymást, mégis halálra szekálom szerencsétlent, miközben ő görcsösen próbál megfelelni az elvárásaimnak. Átgondoltam, hogy mit akarok. Elfogadom és szeretem ezt az embert úgy, ahogy van, vagy külön megyünk. Arra jutottam, hogy nagyon szeretem, a marhaságaival együtt. Nem akarom többé megjavítani, nem akarok olyat rákényszeríteni, ami neki kellemetlen. Ő is tiszteletben tartja, ha én valamit nem szeretnék. Nem tőle várom többé, hogy boldoggá tegyen.
2018. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!