Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol úgy érzem akarom még, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol úgy érzem akarom még, hol nem. Melyikre hallgassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 4 éve vagyunk együtt, általában kiegyensúlyozott a dolog viszont elég lapos. A szex már nem az igazi, egyikünk sem izgalmas típus, és nemrég volt egy elég rossz idoszakunk, amióta nem vagyok benne biztos hogy szeretem, és akarom még ezt az egészet. Várjak még, hagyjak időt magamnak, vagy ez már egy kapcsolat végét jelentheti?


A válaszokat előre is köszönöm ☺️


2018. aug. 14. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Utazzatok el valamerre, beszélgessetek ott sokat, lehet csak erre lenne szükségetek ! Ha az után sem történne semmi változás, akkor érdemes elgondolkodni a szakításon. Lehet ez csak egy hullámvölgy..
2018. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megfogalmaztad, hogy a kapcsolatotok unalmas, nem történik benne semmi és még abban sem vagy biztos ,hogy szereted.Eszedbe jutott, hogy elhagyd..ha ez így mind megfogalmazódott benned akkor biztos, hogy nem vagy elégedett,se boldog.

30 alatt én nem gondolkodnék és várnék hanem kilépnék:D

2018. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a szakítás előtt azért megérne egy próbát, hátha fel tudjátok dobni a kapcsolatot, ha nem, akkor szakítás.
2018. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit várok még, nemsokára egyetemre is megyek, úgyis elvalik 🙂
2018. aug. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!