Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ész vagy szív? Melyikre hallgassak?

Figyelt kérdés
Van egy elég bonyolult kapcsolatom már lassan egy éve.A srácnak vannak egy kicsit zűrös ügyei, ezért a szüleim szó szerint eltiltottak tőle.De ez lehetetlen mert imádjuk egymást és nem bírjuk hogy ne találkozzunk.Ez már így megy egy ideje.Az eszem azt mondja ne tegyem, a szívem pedig azt hogy CSINÁÁLD! Ti mit gondoltok?
2011. júl. 21. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az ész mondja meg, hogy kivel vagy, hanem a szív. Csak annak van "értelme" ha a szívedre hallgatsz szerintem:)
2011. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem mindkettőre. Nagyon fontos, hogy mérlegeld magadban a kapcsolatot és előrevetítsd a jövődre. A szüleid nem piszkálni akarnak csak megvédeni attól, hogy valami hülyeséget csinálj vagy vmi bajod essen. Régebben az én szüleim is eltiltottak egy sráctól. Akkor azt hittem, hogy csak piszkálni akarnak, de most visszagondolva hálás vagyok, hogy "észhez térítettek".
2011. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De megértem hogy meg akarnak óvni.De az én életem. És nagyon szeretjük egymást.És el sem tudjuk képzelni hogy ne legyünk együtt.
2011. júl. 21. 19:35
 4/10 anonim válasza:
Akkor hallgass a szívedre. A hibáiból tanul az ember.
2011. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nos én mindíg minden körülmények között az eszemre hallgatnék, hogy megvédjem magam a csalódásoktól. de azt is mondják, hogy aki mer az nyer. szóval nehéz ügye. ne tőlünk kérdezd, mert mi sem tudjuk ere a megoldást, főleg, hogy nem tudjuk, hogy mik azok a zűrös ügyek
2011. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyszer rájönnek ugyis és akkor rossz lessz halgass az eszedre

lessz majd más akit elfogadnak :D

2011. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
közelítsd meg logikai oldalról ne érzelmiről, főleg ha pasi vagy
2011. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szívedre hallgass... hiszen a szerelem se észből jön hanem szívből
2011. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én most szenvedek a párom hiánya miatt...nem érez most úgy ahogy kellene,majd lehet idővel rájön de addíg tuti késő lesz.A szívedre halgass kérlek!!!!!!!
2011. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy mint majdnem mindenki... Az eszedre kellene, de a szívedre fogsz...
2011. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!