Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok ez?

Figyelt kérdés
Távkapcsolat esetén, ha hétköznap nem szoktatok találkozni, de nektek pont azon a településen van programotok, ezért 2 perc találkozás erejéig visztek a párotoknak ebédet, mert tudjátok, hogy neki aznap nincs ideje főzni. Titeket ez zavarna, mert aznap nem terveztetek 2 nap talit sem vagy örülnétek neki, hogy gondolt rátok? Mit gondoltok? Veletek volt már ilyen? Én vagyok túl hisztis, hogy nekem rosszul esett, hogy a párom egy ilyen alkalommal közölte, hogy nem örül és meg sem köszönte, hogy az egyik kedvenc ételét főztem neki és vittem el?

2018. aug. 17. 06:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Felhívtam a programom előtt, mielőtt az ő településére indultam, ezért találkoztunk az épület előtt, mert mondta, hogy szóljak 10 perccel azelőtt, ha odaérek. A telefonban sem volt lelkes, de nem mondta, hogy ne vigyem el az ebédet.
2018. aug. 17. 07:02
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szoktam ilyet mondani, de pont úgy viselkedik, mint aki nem akarja, hogy nagyon beleláss az otthoni életébe. Sajnos még az sem kizárható, hogy egy másik nő van a dologban.
2018. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

ha 30 felett vagy, lehetne annyi eszed és tapasztalatod, hogy belásd, hogy ez felejtős.


így egy idegennel nem bánunk.

2018. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
* nem=sem
2018. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt mégse mondhatta, hogy ne menj oda, mert a helybéli barátnője nem tud rólad, és nem akar lebukni.

Azért nem volt se csók, se ölelés, hogy ki tudja magyarázni, hogy csak egy távoli rokon vagy, aki beugrott. De az ugye nem visz ebedet.

Azért nem tudott utána hívni, mert egész este ment a műsor, hogy "ki volt ez a nő", és nem tudott szokás szerint eltűnni szem elől pár percre.

2018. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyanitom, hogy ti azert vagytok "tavkapcsolatban", mert az uriember valamiert sosem er ra/akar hetkoznap talalkozni.
2018. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnalom, de szinte teljesen egyértelmű, hogy más nő van mögötte. Hívd fel 10 perccel előtte, persze, hogy nehogy felmenj a lakására, és találkozz a másik csajjal. Nem örül neked, ideges, lecsesz. Teljesen egyértelmű. Olyan ember aki szereti a másikat, és nincs rejtegetni valója, az örül, és nem így viselkedik.

De ne bánd ezt a kis meglepetést, így legalább kiderült az igazság, és nem fecsérled rá tovább az időd.

Legyen önbecsülésed! Nehogy még fuss utána, és ne hagyd magad tovább megvezetni!

2018. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Hol szoktatok általában találkozni? A te városodba vagy az övébe?

Elég érdekesen és gyanúsan viselkedett.

Én azért lebuktatnám :D Lehet szemét dolog, de a másik is tudjon már róla milyen embert választott.

2018. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
1-szer találkoztunk az ő településen, amúgy mindig az enyémen vagy egy teljesen másikon, ahol program volt. Azt mondta, hogy az ő településén túl sok ember ismeri, ezért ott nem szeret programokra járni, mert ott sok embernek kell köszönnie.
2018. aug. 17. 14:35
 20/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta ismerkedéskor annó, hogy ő amúgy sosem ér rá hétköznap, ezt vegyem figyelembe.
2018. aug. 17. 14:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!