Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Elég inaktív a barátnőm ha testmozgásról van szó. Próbáltam rábírni hogy eddzen velem és táplálkozzunk egészségesebben, ezt nagyjából 1 hónapig bírta (gondoltam hasznos és jó közös program és hobbi).Elég sok kilót szedett fel, finoman próbáltam felhívni rá a figyelmét (számomra így már nem olyan vonzó). Folyton édességeket akar enni stb. Az ágyban is mindig én dolgozom, így aztán annyira elvette a dolgoktól a kedvem hosszútávon, hogy alig van szex már. Kicsit néha elegem van már az egészből, és úgy gondolom hogy mással jobb lenne. Mit gondoltok?

2018. aug. 17. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el ezt neki is igy.
2018. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Küld el egy teljes kivizsgálásra, mert az írásodban van két sarkalatos pont is ami pajzsmirigy problémára és Candidiázisra utal.


Tehát 2db külön kezelendő probléma is jelen van nála.

2018. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Vagy ezt így mondd el neki ahogy itt leírtad, vagy pedig kezdj el kikacsintgatni egy kicsit. Nem megcsalnod kell csak flörtölgetned csajokkal, akik jobban néznek ki nála, éreztesd vele, hogy egyáltalán nem olyan biztos a helyzete mint ahogy ő gondolja. Hátha ettől észre veszi magát, hogy egy bálna lett belőle, ha pedig erre sem reagál akkor lapát.
2018. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Mennyire van elhízva?
2018. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen lett vagy eddig is ilyen volt csak eddig nem zavart, mert vékony volt?
2018. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Először is el kéne mennie egy kivizsgálásra, lehet inzulinrezisztenciás(“folyton édességeket akar enni”). De ha nem érdekli a saját egészsége és inkább a hízást/zabálást/lustálkodást választja, akkor így járt, keress mást.
2018. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

* lehet inzulinrezisztenciás(“folyton édességeket akar enni)


Meg a Candidiázis jele, hiszen itt gombáról beszélünk, aminek a cukor megléte.

2018. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Sokféle betegség jele lehet, csak írtam egy példát.

2018. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Arról tudok hogy pajzsmirigyes, viszont nem hajlandó elmenni kivizsgálásra. Amikor rá tudtam venni 1 hónapig hogy együnk egészségesebben és mozogjunk, akkor jó pár kilót ledobott. Sajnos nem mindenre magyarázat a betegség, főleg nem a zabálásra mint a példa is mutatja. Közel majdnem 67-68 kiló.
2018. aug. 17. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem barcsak ilyen pasim lenne


En evek ota akarok konditerembe menni de egyszeruen nem kiser el egyedul meg nem megyek

2018. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!