Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha az én helyemben lennétek? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
A párom nagyon féltékeny a legjobb barátomra, ugyanis egy nő. Annyira zavarja, hogy közölte szünetet szeretne tartani köztünk.Félek attól, hogy ebből a szünetből szakítás lesz. Megpróbáltam hanyagolni a legjobb barátom, azonban megsértődött. Nem tudom mit csináljak, mert a szerelmem számomra nem pótolható, még a legjobb barátom sem tudja pótolni. Úgy érzem, ha a legjobb barátom veszítem el az nem viselne meg annyira, mintha a szerelmemet veszíteném el, hiszen a párommal is mindent megtudok beszélni . 26/F
2018. aug. 20. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Figyeld barátot sem könnyű szerezni főleg igazit! Gondolj bele a barátod lehet ismered gyerekkorod óta a csajt meg pár hónapja. Velem ugyanez megesett, hogy gyerekkori barátom hanyagolt a barátnője miatt sőt a barátnője eltiltott tőlem, mert nagy csajozó voltam és állandóan hisztizett, ha velem találkozott a srác... nos a kapcsolatuk 2 évig tartott én meg visszafogadtam a srácot barátnak, mert ugye a majdnem 30 év ismertség mégis más, mintha hirtelen valaki belebolondul egy csajba.
2018. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk nálad annyiban más a sztori, hogy csaj a legjobb barátod is.
2018. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd azért csinálja, mert félti a posztját. Meg kellene benne erősítened, hogy neki te neked ő a legfontosabb.
2018. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerelem=hosszútávfutó, barát=gerelyhajító. Szoktak ezek versenyezni egymással ?

32/f

2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es!

Rohadt sok időd lehet filozofálgatni, pszichés kérdéseken gondolkozni.

Jó válaszokat írsz nagyrészt, de ne hidd, hogy te ilyen okoska vagy a valóságban is, mint ahogy előadod. Mindig az ilyenek a hülyék az élethez, különös felfogásuk van es elviselhetetlenek.

2018. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a legjobb gyerekkori barátomat "hagytam el" a férjem miatt...mert ő nem kedvelte meg alapból zavarta hogy egy fiú.En hulye meg persze hogy szep lassan leepitettem a kapcsolatot.Aki igazan szeret es nem birtokolni akar mint egy babut,az nem ker ilyet.Bár ne tettem volna.Úgy hiányzik.😢

27 n

2018. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hadd menjen, az ilyenért nem kár.


Páromnak is van nőbarátja, mégsem hisztizek rajta :)

2018. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!