Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a barátnőtök távol lenne tőletek és egy olyan pasi irkálna neki facebookon, akiről tudnátok, hogy össze akar jönni vele?

Megbízok a barátnőmben, mondtam, hogy akkor tiltsa le. De nem akarja, mert bunkóságnak tartja (én is annak tartom, szóval egyet is értettünk).

Már nem válaszol inkább neki az üzikre... :/ De akkor is szarul esik nekem, hogy irkál neki a srác...


2014. nov. 11. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolja ki neki a chatet. Nincs letiltás, de hiába ír, nem kapja meg a csajod.
2014. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nyu0022 válasza:
Ha nem válaszol neki akkor nincs semmi baj. :) Ne foglalkozz vele nagyon. Ő akkor is a te barátnőd marad.
2014. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...nem tudom honnan veszik manapság, hogy bunkóság kihasználni egy funkcióját az adott ismerőskezelő platformon (pl face)

Ha az adott ember nem kívánatos, és semmi nem köt hozzá, de azért pofátlanul nyomul, akkor pá.


Én ezt süket dumának tartanám a helyedbe "jaj meg ne bántsa, jaj nem lehetek bunkó vele". Gyerekek basszus! NEm a lábára lép, vagy a szívét tépi ki.


SOkkal bunkóbb akkor, ha kapja az üzeneteket, és elolvassa, de nem válaszol rájuk.

2014. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dominik19981120 ***** válasza:

Hát 2dolg kőzűl:

1:szétszedném ha olyat irna neki

2:mondja elneki a barátnőd hogy leszarja

2014. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!