Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin beszélgetésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin beszélgetésen kívül mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerjük egymást, Ő vett fel engem msnre 1 hónapja, és most végre elhívott talizni. Mivel mindketten ugyanabban az unalmas kis faluban lakunk - ahol szószerint nincs semmi, csak sétálgatni tudunk a csendes kis mellékutcákon. Mivel dobhatnánk fel a talit? Mit csinálhatnánk még?

16/L


2009. júl. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
dugjatok.erre nem gondoltál?
2009. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első randin még nem szeretnék csókot.:)
2009. júl. 13. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne kérdezz-feleleket játszani, esetleg jó időben piknikezni. Nagyokat nevetgélni, jön az magától, majd meglátod.

sok sikert

2009. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

de komoly az első válaszadó válasza XD hehe.

Amúgy ha csak a faluban vagytok nem sok mindent de adok egy pár tippet.

Sétálás beszélgetés ismerkedés, vagy egy kocsmában mondjuk kólázni.vagy ha még nem komoly a dolog ha van közös haverokat őket is el lehet hívni és akkor úgy összedobni valamit.PL: egy szalonna sütést vagy egy bográcsozást.Én annak idején ugyan így voltam és megoldottam de amúgy szerintem a fiúnak kellene megoldani ezeket a gondokat mert ő hívott el és elég gáz lenne ha untatna téged

20 f

2009. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem jobb, ha kettesben vagyunk.:) Úgy könnyebben oldódok... nem vagyok egy társasági ember.

Hát igen, beszélgetés, sétálás, ismerkedés... de félek, hogy uncsi lesz. Már msnen is vannak kínos csendek, mert nem tudunk miről beszélni.:D Félek, hogy a talin nem fogunk tudni miről dumálni.:S Amúgy sem vagyok egy nagy beszédes.:(

Igazából Ő először magához akart hívni, a házukba, de mondtam neki, hogy első talin inkább nem mennék hozzá, és mondta is, hogy akkor mehetünk ki vmit csinálni, de nem tud semmi izgi helyet... Úgyhogy nem várhatom el tőle, hogy szórakoztasson és programokat találjon ki.:D

Ezért tettem fel ezt a kérdést.

2009. júl. 13. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

18:07 vagyok

Próbáljátok egymást megismerni de vigyázz ha nagyon nyomulós a srác akkor koppints le magadról mert akkor csak arra kellesz neki.Tudod miről beszélek.Az első randin én is féltem de nem volt vészes.

2009. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!