Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha dühében mond valamit, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dühében mond valamit, azt mennyire vehetem komolyan?

Figyelt kérdés

Pl; ha én haragszok rá, mert megsért, és emiatt elmarad a szex,mert olyan b*Nko tud lenni, hogy az életkedvem is elveszi ő erre azt mondja megcsal majd, mert nem fekszek le vele...(holott rendszeres 2 év után is a nemi életünk.)

Vagy pl dühében lecsúnyáz, vagy le gebéz, holott gebe szerintem nem vagyok.155cm 48kg.Mikor össze jöttünk akkor voltam 42kg.Szoval elképzelhető, hogy o ezeket igy is gondolja?Mert ha en vagyok ra dühös, akkor max azt mondom, hogy bunko, vagy szemet, de azt nem, hogy csunya..Mivel vonzónak tartom...nem latom akkor sem csúnyának, de az adott pillanatban ki nem állhatom..



2018. aug. 23. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ott ne hagyd, pontosan össze illetek. Bacc, több tiz év együttlét alatt nem vágtunk ilyeneket egymás fejéhez.
2018. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most erre mit mondjak?Nem az volt a kerdes, hogy vele maradjak-e vagy sem.Eddig nem csalt meg egyebkent.
2018. aug. 23. 08:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudnak emberek letezi ilyen filleres, semmi tiszteletet egymas irant fel nem mutato kapcsolatokban tengodni, az szamomra magas...
2018. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vedd komolyan. Az ember dühében sem szokott mást mondani amit gondol, legfeljebb kicsit eltúlozva.


Ha nekem egyszer is azt mondaná a párom hogy megcsal abban a pillanatban szakítanék vele végleg.

2018. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hat sajnos ettol tartok en is..Kezd is elhidegulni tolem..Ugy erzem.
2018. aug. 23. 08:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tehát zsaroljátok egymást a szexszel.

Alpári módon kiabáltok és fenyegetitek egymást.

Mindezt KETTŐ év után.

Félelmetes, hogy nem vonjátok le a következtetést ebből.

Ne nevezzünk ilyet kapcsolatnak, szégyen lenne.

2018. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan komolyan veheted. Megérdemlitek egymást, ha te meg eltűröd, hogy így bánjon veled.
2018. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés láttán is arra gondoltam, hogy nem azon van a lényeg, hogy mit mond, hanem alapból milyen érzés lehet olyan emberrel együtt lenni, aki dühöng, dühös rád.... Nem lehet valami kellemes érzés.


Én azt sem tűrném, ha a páromnak rossz a hangulata mellettem. A leírt helyzet meg elég kiábrándító.

2018. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6/8-as miert zsarolnam szexel?Mert o azon besertodik, hogy nem szeretnek pl teherbe esni, es használok aktus elott olyan termeket, ami ezt megelőzi, es o emiatt besertodik?Vagy mikor közli velem, hogy milyen gebe vagyok, akkor nincs kedvem hozza?Hat te tudod..De ez távol all részemről a zsarolastol.
2018. aug. 23. 09:45
 10/17 A kérdező kommentje:
*szexszel
2018. aug. 23. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!