Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakìtanál a szerelmeddel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakìtanál a szerelmeddel ha egy baleset következtében levágnàk egyik lábát?

Figyelt kérdés

Nemet, kort és csak őszintén!


Azok is válaszoljanak akiknek nincs párjuk.


2018. aug. 24. 14:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor mindenki azt mondja, hogy nem.

Talán még én is.


De ott benne lenni a helyzetben az adott körülmények között már változhat a véleménye mindenkinek.


És ez többségében nem rögtön az elején változik meg, hogy inkább nem akarjuk vele, hanem amikor eltelik egy kis idő és megtudjuk azt, hogy úgy milyen az illetővel együtt élni, hogy telnek a mindennapjaink otthon, a külvilágban, és igen változtat e a szexen.


Ez után mikor eltelt ez a mondjuk pár hónap változhat az ember véleménye. És én azt mondom, hogy ilyen esetekben nem is lehet hibáztatni az illetőt ha úgy dönt, hogy nem akarja folytatni.


Szerelem ide vagy oda.....

2018. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
A kúúrva anyátokat lepontozó trollok!
2018. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem.


26/F

2018. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nem.


34N

2018. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

Nem saját vélemény,hanem egy pár történet tanúsága. Pasinak kellett levágni a lábát. Munkanélküli lett nem tudott dolgozni. Anyagi gondok, kellett ápolni, wcre nem mindig ért oda(műlábat se 1 nap alatt adják)elesett...Nem lehetett programokat szervezni,pocsék lett a szex a testi vonzalom megszűnt. Nő lelépett.

Juli végén letört egy metszőfogam. Mikorra kész lesz kb egy hónap mához. Nem olyan gáz,de azért ha elmosolyodom vagy ilyesmi látszik,mindenkit zavar.

Egy kisebb baleset is okozhat olyan nyomokat,amikkel ki lehet kerülni a társkereső piacról.

2018. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Addig nem amig nem engem bant...

Nehez lenne a dolog

nem csak a ferfinak de a parjanak is

es fel kell dolgozni

ha ez nem menne neki es en idegi roncs lennek

mert rajtam tölti ki a dolgokat,vagy nem fogadja el a segitsegemet

akkor nem szamit mi törtent vele

2018. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#21



Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy azonnal szakítanál s menekülnél a párodtól ilyen esetben? Az kicsit más kérdés, hogy hosszútávon meddig bírnátok ki. Meg hogy milyen összetett okokból szakítotok végül.

Látom leírtak olyan érdekes kiindulópontokat, hogy ilyenkor megváltozhat az illető lelki állapota, meg ilyen olyan dolgok. Ez ilyen nem törvényszerű, és nem minden esetre igaz, de ha megtörténik, akkor nyilván bezavar a kapcsolatba.


Önmagában azért, mert levágták a lábát, lehet, hogy nem szakítanék (ha olyan személy, akivel alapból olyan volt a kapcsolatom, hogy igazán fontos volt nekem és "igazán szerettem"). Az más kérdés, hogy utána más okokból szakítanék, ha zavaróan megváltozna a személyisége is. Bár ez nem ilyen törvényszerű.

2018. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp. Ràkos voltam, ùgy tűnt, hogy elveszìtem az életemet is, de a pàrom mindvégig velem volt. Jelenleg ùgy tűnik, meggyògyultam a betegségből, fordìtott esetben viszonoznàm pàrom tàmogatàsát.
2018. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de nem szakítanék vele, mert tudom, hogy mit jelent valamilyen negatív állapottal együtt élni (36F).
2018. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

27-es.


21-vagyok. Igen ez tény. Rögtön azonnal kevesen tennék meg. Sőt ha azonnal otthagyná az ember ezért a társát az még komolyabb lelki traumát szenvedne. Sokkal nehezebben állna "talpra" .


De itt valóban igazi szeretetre van szükség, nem egy fellángoló szerelemre.

2018. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!