Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek lányok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek lányok ha a párotok elhanyagol?

Figyelt kérdés
Elhanyagol a párod minden téren de szereted és elhagyni nem szeretnéd?Megbeszélni nem lehet vele!!Olyan esetbe elfogadható ha másnál keresed a boldogságot?Nektek mi a véleményetek erről?
2010. jún. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem hagyod ott? Másnál "keresed a boldogságot"

Mánmeginegyribanc!!!!

2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaja, megbeszélni nem lehet vele, mert... Miért is? Nyilván egyszerűbb megcsalni.
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nem is azért de nem ismersz engem és te ne mond azt rám hogy ribanc!!Nem csaltam meg és nem is szeretném!!!Ha már nagyon nem megy a dolog akkor inkább elhagyom!Több mint 3 éve vagyok vele együtt és nem csaltam meg egyszer se!!!És ő volt nekem az első!!!Előbb gondolkodj aztán írj!!Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább sehogy!!!Engem csak az érdekel hogy kinek mi a véleménye erről!!!
2010. jún. 21. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:

"Olyan esetbe elfogadható ha másnál keresed a boldogságot?"


akkor ez mi?

Tessék: Persze kisszivem elfogadható. Nem, dehogy megcsalás, az a csúnya fiú nem foglalkozik veled. Nyugodtan feküdj le másokkal(minden nap mással, mert az tutira nem megcsalás).Ne beszéld meg vele, nincsen értelme. Az nem viszi előre a kapcsolatot.


Így már jó? Ezt szeretnéd hallani?

2010. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látom itt nincs értelmes ember!!!Én csak azt kérdeztem hogy erről kinek mi a véleménye!!!Én nem csalnám meg soha!!De sokan ezekkel az indokokkal teszik meg!!Ha nem tudod felfogni a kérdést akkor minek írsz???Menny vizsgáltasd ki magad!!
2010. jún. 21. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát szívem érdekes egy stilusod van, te teszed fel hülyén a kérdést és még te sértődsz meg....pfffuuu, az ilyen minek vár értelmes kérdést?

Ha elhanyagol az részben amúgy a te hibád is, főzz neki egy finom vacsit és beszéljétek meg a dolgokat, nem értem miért írtad azt, hogy nem lehet vele megbeszélni, mindent lehet csaj akari kell, vacsi után pedig kényeztesd egy kicsit pl masszázs vagy tudod te azt mi kell a párodnak...:)

2010. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd ott, mintsem hogy máshoz menj vigasztalódni.

Ha jól értem az első szexpartnered, így érthető, hogy erősebb a kötődés. Ahogy gondolom, mivel 24/F vagyok, ha ő lenne a 4. szexpartnered életedben, és ezt csinálná, mint a mostani, már dobtad volna olyan rég, hogy nem is az 5. hanem a 6. párod lenne azóta:)

2010. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legalább valaki tud értelmesen válaszolni!Köszi :-)
2010. jún. 21. 16:20
 9/9 anonim válasza:
Én is így voltam, hogy első volt az életemben a srác 2 évig jártunk ... aztán az utolsó fél évben olyan totál elhanyagolt, hogy elmentem hozzá hétvégén aludni, az első volt az hogy bekapcsolja a gépet én meg persze másra vágytam... már azt is bevetettem hogy meztelenül beleültem az ölébe csókolgattam minden , de félre lökött. Ott betelt a pohár és elhidegültem tőle elég gyorsan. Szerintem hagyd ott, ne akarj úgy járni mint én.
2010. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!