Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnek ennyire anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ennyire anyagiasak a lányok? . Ez teljesen vicces, szerintem! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. 3,5 évig éltem párkapcsolatban a volt barátnőmmel.Aztán vele szakítottunk, mert mondta, hogy már nem szeret, és nem akar áltatni. Én majd bele haltam, de elengedtem, mert én viszont őt nagyon szerettem. Szerencsére azóta is nagyon jóban vagyunk. Kellett egy jó év, amíg újra párkapcsolatba tudtam kezdeni. Egy fél éve vagyok, voltam ezzel a lánnyal, akiről írok. De ahogy kiderült, csak a pénzem miatt van/volt velem.Soha nem kényeztettem el, az exemet se, és őt se. Tudta, hogy van, és ha nem kapott meg valamit, akkor hisztizett. Aztán szakított velem, mert szerinte én rá nem költök eleget. Ennek egy 3 hete maximum. Azóta nem nagyon dumáltunk.Vettem egy kocsit, ezt a múlt hét folyamán. Előtte nem volt kocsim, csak anyáméval mentem/tünk ide oda.Megtudta valszeg ezt az egészet, és msn-en amikor bejeliztem egyből rámírt, de úgy hogy szia szívem...Ami ugye nem igazán volt szokása a duzzogása mellé.És hirtelen visszakerült mindenhova hogy kapcsolatban, és közös képek. Én nem beszéltem vele inkább..De nem hiszem, hogy így folytatnám vele.Kérdés, miért van ember és ember, lány és lány között ennyi különbség? Az exem nem tett volna ilyet, a nyakamat rá, és mellé még mindig őt szeretem.Szerintetek mit csináljak?
2010. jún. 21. 16:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
"bejeliztem" bazz...
2010. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Rövidebb, mint a bejelentkeztem...

De nem az a szó a lényeg, szerintem.

2010. jún. 21. 16:38
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
hagyd figyelmen kívül. majd összeszedi egy pénzes pasi és mindenki boldog lesz.
2010. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Szerinte felszedett ő egyet...

Az lennék én..Csak nem költök rá eleget.

Hát van annak anyja-apja, én miért költenék rá, főleg ilyen "piti" idő után?...

Na, de...köszi a választ!

2010. jún. 21. 16:41
 5/32 anonim ***** válasza:
Én megszégyeníteném valahogy.
2010. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit.

időben észrevetted, hogy mi kell neki. jól jártál.

2010. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
ez a csaj csak jól leakart húzni a pénzeddel, küldd el a retekbe... az exeddel mi a helyzet? van most neki valakilye? mért nem jöttök újra össze, ha szereted mondd meg neki
2010. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%

Általában az ilyen lányok nem szeretik a pasit mivel csak a pénzért vannak vele!Amúgy meg ez olyan egy tetű dolog,felfordul a gyomrom!

Majd találsz olyan lányt aki nem a pénzedért fog szeretni!

Azt a csajt meg had egye a penész,ne is foglalkozz vele!

Ezek után??

20/L

2010. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szivasd meg valahogy.:) Ja és igen, nem minden lány ilyen!
2010. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"Én megszégyeníteném valahogy."



Szerintem hatásos lenne, ha lefeküdne vele, majd mikor a csaj ott fekszik mellette, kikel az ágyból és odavet neki egy papírpénzt, hogy lássa, igenis költ ő rá. :D

2010. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!