Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök elmenne más sráccal motorozni vagy autózni?

Figyelt kérdés
Van barátnőm 3 hete és hát sok fiú barátja van. Az elején még eléggé féltékeny voltam de kezdek hozzászokni hogy ez normális. Viszont multkor az utcán megálított egy motoros srácot hogy el e viszi egy körre? Felült és elmentek. Persze a srác ismeretlen volt neki, csak én ismertem. Szintén van egy fiú barátja aki szokta vinni autóval. Nem mondom hogy örülök neki de azt sem hogy túl féltékeny vagyok. Valamennyire bízom mát benne. Nekem sajnos nincs autóm se motorom így nem tudom ezt az élvezetet nyújtani neki :/ ti aggódnátok ha ilyet csinálna a barátnőtök?
2018. aug. 29. 07:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Már*
2018. aug. 29. 07:09
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Zavarna igen. Sőt, nem hiszem hogy együtt lennék egy ilyen lánnyal.
2018. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

"Viszont multkor az utcán megálított egy motoros srácot hogy el e viszi egy körre? Felült és elmentek"


Te ott voltál mellette és ott hagyott?


Mert akkor igen csak elgondolkoznék rajta a helyedben, hogy szakítok vele egy ilyen után..

2018. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

3 hete?

Akkor szerintem ő nem hosszú távra tervez veled.

2018. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen nő nézhetne ki akármilyen jól, akkor sem kellene.
2018. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Ez a kérdést januárban már írtad, onnan tudom, mert a kórházban műtöttek és akkor kezdtem el unalmamban gyakorizni és a tied volt az első, amit olvastam :)


Eltelt több mint fél év és még mindig nem mertél vele erről beszélgetni?

2018. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Azzal semmi gond, ha egy barát elviszi autóval, idegenek mögé felpattanni már gázosabb.
2018. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted ha elviszek autókázni vagy motorozni egy nőt nem fogom megdugni? Ha a barátja vagyok akkor is. Egyébként férfi és nő között hosszú távon nincs barátság.
2018. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem neki már tök természetes, hogy ő kihasználja a pasikat, csakis azért, mert csaj és ők megtesznek neki mindent. És már észre sem veszi ezt
2018. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
2. igen. Ott voltam mellette mondtam neki hogy nem tetszik hogy elmegy de ő mégis elment, valahogy beleegyeztem, csak azért mert imádja a motoorokat és a gyerek haverom és én ismerem. De ha tovább mondtam volna hogy ne menjen tuti nem ment volna. Amúgy kis kört tettek meg 5 perc múlva visszajöttek. Igazából nagyon szereti a motorokat és ő is akar venni egyet. Utána ott nyugtatott ölelgetett meg minden. De ha még 1x megcsinálja ezt biztos hogy nem hagyom jóvá.
2018. aug. 29. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!