Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekedünk mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekedünk mostanában a szex miatt. Mit tegyünk? (vaginizmus ) 23/F

Figyelt kérdés

Először is szeretném elmondani, hogy imádom a párom.23/L

Úgy érzem ez teljes mértékben kölcsönös szóval nem akarok vele szakítani.

5éve vagyunk együtt már lassan, és eddig minden hiper szuper volt, de mostanában sok a vitánk volt , főleg a szex miatt.


Kiderült, már többször mondta de most nagyon részletesen, hogy erőltetve vesztette el a szüzességet(nem erőszak volt) és sokat keresgélve a neten arra jutottunk, hogy lehet vaginiuzmusa van.


Én ezt tök megértettem és utána megint tök jó volt minden úgy álltam hozzá én is és így is jó volt a szex.


Rengetegszer sír amiatt, hogy Ő csak 2-3 hetente kívánja a szexet, de nekem meg tudja, hogy akár mindennap vagy kétnaponta jó lenne. Elfelejt kényeztetni amikor megbeszéltük, hogy ha nincs kedv a szehez akkor kölcsönösen vagy csak Ő nekem megcsinálja.( Szereti csinálni)


Nem akarom elveszíteni tényleg, mert annyira jó vele minden, de egyszerűen nem tudom magam kontrolálni amikor egy hét múlva még a gatyámba nem nyúl be, hogy akkor egy kis meglepi vagy valami. És akkor ebből már mindjárt jön az újabb vita.


Nem akarom sarokba szorítani egy olyan mondattal, hogy elhagyom ha nem lesz javulás, de úgy érzem, hogy koromhoz képest keveset vagyok vele együtt illetve sokszor kezdeményezek.


Jó ötlet hanyagolni a szexet 1hónapra pl.?


Kérem aki a tanácsot akar írni, az tapasztalatból tegye.


Köszönöm.



2018. aug. 29. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász mit mondott? Gondolom volt orvosnál a barátnőd a problémájával...
2018. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A csajod menjen el pszchológushoz, ha ennyire kínban van a szex miatt, de ne téged tegyen tönkre.
2018. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jövőhéten fog menni. Az kimaradt,hogy rengetegszer van hüvelyi folyása vagy fertőzése. NAgyon könnyen elkap bármit. Remélem nem jojózunk egymást közt. Nekem nincs tünetem.
2018. aug. 29. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Ja ez amúgy is kuka lesz, mert ő csak 2-3 hetente szexelne, te meg minden nap.


Kissé eltérőek az igányek, és bele fogsz unni, hogy semmi nincs hetekig.


Bakter nő vagyok de ha a párom 2 hetente feküdne le velem, az hiszem, már rég kiraktam volna.

2018. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nincs, mivel férfi vagy, de 100%, hogy neked is kezelésre kell menni.
2018. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem veszekedni meg követelőzni kell, hanem MINDKETTŐTÖKNEK elmenni orvoshoz, és kikezeltetni a nyavalyátokat. Szinte biztos, hogy Te fertőzöd meg újra és újra. Ha kellemetlen érzése van az alfelén, viszket, éget, szúr, feszít, persze, hogy nem kívánja a szexet.
2018. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek is ugyanilyen problémája volt. Síkosítót vetettem vele, és egy kis lazító italozós kúrára küldtem szex előtt. Nála és a párjánál az volt a gond, hogy a lány nem tudott lazítani szex előtt, kb. 2 órás előjáték kellett neki. A sráccal is voltak gondok, de sikerült feloldani nagy nehezen mindkettőjük gátlásait, visszaadni az önbizalmat, és akkor már minden jó volt.


Ha nagyon nem jó, szexuálpszichológus is tud segíteni. Érdemes megpróbálnotok!

2018. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez pszichés blokk amit egy jó szexuálpszichológus fel tud vele oldatni. Emellett nézesse meg magát nőgyógyásszal, sajnos ilyen a női hormonháztartás, nagyon törékeny állapot, főleg, ha valaki hajlamos felfázni.


Meg vegyetek sikositót, ebben nincs semmi rossz vagy géz dolog. Sok sok nő szenved száraz hüvelytől, ki fizikális, ki lelki okok miatt.

Legfontosabb, hogy ne szégyellje magát miatta és ezt éreztesd vele! :)


29n

2018. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!