Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám magam annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam annyira elengedni, hogy sikerüljön a behatolás?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a párommal, minden jól működik köztünk, csak éppen a szex megy nehezebben. Minden módon ki tudjuk egymást elégíteni, csak éppen a behatolás nem sikerül, mindig úgy érzem, hogy fáj a gátamnál. Szűz vagyok még, de most már szeretnénk feljebb lépni a párommal. Annyira nem is vagyunk már fiatalok, eddig mindig elsiklottam ezen dolog felett, de mostmár én is nagyon vágyom a behatolásra. Voltam nőgyógyásznál, egészségügyileg semmi problémám nincs. A párom is elég figyelmes és türelmes. Olvastam a neten a vaginizmusról, félek, hogy nekem is ez a problémám. A tampon felhelyezése nem okoz gondot. De ezt meg kell oldanunk, mert lassan gyerekvállalásra is gondolunk.

2017. szept. 8. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csiccsents be előtte egy kicsit, hogy elengedd magad.
2017. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de annyira nem volt jó. Inkább megfájdult a fejem tőle. De lehet csak a mennyiséggel volt a baj, kevés volt. Azért köszi!
2017. szept. 8. 12:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

...vagy a minőséggel :)

Valami jófajta pezsgő egy kis eperrel még romantikus is, amellett, hogy ellazít és felszabadítja a gátlásokat. Egyébként meg 1 ujj, 2 ujj, 3 ujj egymás után jó sok síkosítóval, miközben a nyelvével is kényeztet. Az a baj a pasiddal, hogy túlságan benne van már a félelem, hogy fájdalmat okoz.

2017. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kipróbáljuk mindenképp! ;) Igen, az ujjak növekvő száma lenne a megoldás,csak ahogy a 2 ujjal próbálja én felszisszenek és látja rajtam, hogy fáj. A nőgyógyászati vizsgálat sem volt kellemes. Nyíltan elmondtam a dokinak mi a bajom, és miközben vizsgált ő bedugta 3 ujját és nem fájt. De ez csak akkor sikerült, amikor elkezdett közben valami egészen másról beszélgetni velem (suliról) és észre sem vettem, hogy mi történik odalent. Fejben kell összeszednem magam, ő is ezt mondta.
2017. szept. 8. 13:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A meglepetés ereje? Ezek szerint rászorítasz, amikor behatol a pasid. Segít még egy hatalmas levegővétel (annyira kitágítod a tüdődet, amennyire csak tudod) és akkor hatoljon be a pasid (igaz én análszexnél szoktam így instruálni a másikat, mert a levegővétel végén automatikusan ellazulnak a medencetáji izmok).
2017. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmas előjátéknak fontos szerepe van,az a jó ha már úgy érzed hogy megőrülsz ha nem hatol beléd a párod.Erős izgalmi állapot kell.És tényleg egy pici alkohol sem árt,oldja a gátlásokat.:)Az nálunk fiúknál is jól jön,csak nem sok mert akkor meg más gondok lehetnek.:)
2017. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A doki bedugta három ujját?:O
2017. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Annál a résznél hogy a "Doki bedugta három úját"...hááát és miket szokott még csinálni?
2017. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de leírtam őszintén a problémám és te ezen akadsz fenn, hogy a doki bedugta 3 ujját. Voltál te már nőgyógyászati vizsgálaton? Mit gondolsz mi történik ott? 3 méterről rám néz a doki? Képzeld, ez így működik. Azzal, hogy kézzel is megvizsgál sok betegséget meg tud állapítani. Mivel őszintén elmondtam neki a problémám, így úgy gondolta, hogy oldja a gátlásokat és kipróbálja, hogy mennyire is fáj. Jól tette, mert tudom, hogy nem vagyok rá alkalmatlan. Képzeld vannak olyan lányok, akiknek még egy nőgyógyászati vizsgálat is hatalmas fájdalommal jár, sőt képtelen. Mit gondoltál mivel ér hozzám az orvos, ha nem a kezével??
2017. szept. 8. 14:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet először a dokival kéne kipróbálni.
2017. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!