Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom időt kért akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom időt kért akkor melyikkel járok jobban?

Figyelt kérdés

Szünetet akar tartani (miattam), azt mondta nyugalmat akar egy kicsit de fogunk beszélni de nyugalom kell neki egy kicsit.

Biztos vagyok benne, hogy vissza fog jönni, de minnél hamarabb szeretném.


Szerinetek azzal érem el hogy hamar vissz jöjjön, hogy adok neki időt, nem keresem, békén hagyom?

Vagy azzal ha azért keresem és éreztetem vele hogy mindenképp vissza szeretném kapni?


Sokan mondták azt, hogy ha tényleg hagyom akkor hamarabb vissza fog jönni. Ez szerintetek általában igaz?



2018. szept. 2. 11:24
1 2
 1/20 próbálokkedveslenni ***** válasza:
53%

Idő kérés == szakítás.

Még ha vissza is térne, semmi értelme visszaengedni. Próbálj a fejeddel gondolkozni.

2018. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Aki szereti a másikat, nem kér időt, szerintem szakítás lesz a vége, bocs.
2018. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ismerem nagyon és biztosan vissza fog jönni. De én ezt minnél hamarabb szeretném.

Azt mondták ha nem zaklatom és látja nélküle is megvagyok akkor hamarabb vissza jön

2018. szept. 2. 11:27
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresd. Ha szeret téged majd ő keresni fog.Kérdés az, hogy ezek után érdemes e visszafogadni....
2018. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
A kerdes hogy mennyire akarod meg magadat ennel is jobban megalazni. Aki szünetet ker, az inkabb takarodjon. A szunet annyit jelent hogy gyava vagyok azt mondani, hogy vege, ezert meg kicsit talonba doblak.
2018. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Olyan kis naív vagy :D ha vissza is megy ennek a kapcsolatnak lőttek. Valami baja csak van ha nem akar veled lenni.
2018. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki szeret valakit, nem kér szünetet!
2018. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A szünet kérése azt jelenti, hogy nem biztos az érzelmeiben irántad. Ha szeretne, szerinted akarna nélküled lenni? Ne légy naiv, bár látom azért hitegetedmagad, de ne tedd, mert csúfos csalódás lesz a vége. Egyik exem időt kért, én meg felkészültem a szakításra. Be is közölte, hogy akkor ő már nem szeret. Fogtam magam, felálltam és kinyitottam neki a kaput. De van személyes tapasztalatom is, mert én is kértem már időt,mert egyáltalán nem voltam biztos az érzéseimben. Szét is mentünk, nem akartam vele lenni. 24N
2018. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de fogalmatok nincs miben hibáztam és mekkorát, őt sem ti ismeritek hanem én. És nem az volt a kérdés mennyire naív vagyok hogy elhiszem hogy csak idő kell neki.

Nyilván ha össze jön mással idő közben, nem leszek annyira hülye hogy azok után is vissza fogadom

2018. szept. 2. 11:48
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Időkérés azt jelenti, hogy teszteli a másikat, és aszerint dönt, hogy melyikőtökkel jobb.
2018. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!