Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom időt kért akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom időt kért akkor melyikkel járok jobban?

Figyelt kérdés

Szünetet akar tartani (miattam), azt mondta nyugalmat akar egy kicsit de fogunk beszélni de nyugalom kell neki egy kicsit.

Biztos vagyok benne, hogy vissza fog jönni, de minnél hamarabb szeretném.


Szerinetek azzal érem el hogy hamar vissz jöjjön, hogy adok neki időt, nem keresem, békén hagyom?

Vagy azzal ha azért keresem és éreztetem vele hogy mindenképp vissza szeretném kapni?


Sokan mondták azt, hogy ha tényleg hagyom akkor hamarabb vissza fog jönni. Ez szerintetek általában igaz?



2018. szept. 2. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most felvezetem Neked kérdező a helyzetet úgy, hogy jobban megértsd. Aki szünetet kér az nem érzi magát jól veled. Szünetelni akar a veled való találkozásokból.

Ez nem esett le?

Két okból szoktak szünetet kérni.

1. Valamiért elege van az illetőnek a párjából és rendezni szeretné a gondolatait kell-e ez a kapcsolat neki, ill. megtapasztalni milyen a másik nélkül, hogy kiderüljön a hiánya az erősebb vagy a felszabadulás érzése, hogy már nem kell őt eltűrni, megfelelni neki stb.

2.valaki más van a láthatáron és a szünetet használják annak kiderítésére, hogy az új kiszemelt a jobb vagy vissza a régihez. Mert ugye így az ismerkedés az újjal elvileg a szünetben történik amikor nem tartozik elszámolással az illető a párjának

Nos, mindkét lehetőség arra utal, hogy a kapcsolatnak lőttek. Lehet még próbálkozni, vissza-vissza táncolni, nosztalgiázni stb. de minek? Aki kételkedik, hogy kellesz-e neki azt megette a fene. És ne légy pincsi! Mond meg neki, hogy ezentúl szünetelhet..aztán ha megunta akkor keressen valakit mert Te ezt itt befelyezted.

Én többet nem hívnám az biztos. De lehet örülne is neki.. :-)

2018. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt meg eddig elfelejtetted közölni, hogy valamit kivégeztél és ezért tört meg a hite benned ill. a kapcsolatotokban. Máskor talán ne hallgass el fontos részleteket és okosabban tudunk válaszolni.

11es voltam

2018. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarom elvenni a kedved, de ha megvagytok egy kapcsolatban, akkor a partnered miért kérne időt, és szerinted miért akarna elkerülni amíg dönt?


Ha kisebb dologról lett volna szó, szerinted melletted nem tudott volna dönteni?

Az esetek 90%-ban, valaki valamilyen hatással van ilyenkor az időt kérő félre.

Szóval lehetsz biztos magadban, de az sem pozitív, hogy ilyennel kihátrált.. engem zavarna a tény, hogy nem tudtuk megoldani a dolgokat, és valószínűleg a háttérben nála van valaki.

2018. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

10-esnek igaza van....


Teljesen mindegy milyen gebasz történt, ha szeretik egymást leülnek és megbeszélik, nem pedig elmenekülnek a probléma elől és a döntés elől.

A gondolkodási idő soha nem jó.


És igen más esetben a 10-esnek igaza van, azon gondolkodhat, hogy hümmm találko mást, vagy az új aki van azzal jó, vagy bassszuuuuuuussss nem jött össze, jobb ha visszamegyek még az exemhez az úgy is visszafogad aztán majd időközben keresgélek mást...

2018. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha mellettem jól érezte volna magát esze ágában nem lett volna keresni mást 😄 és erről csak én tehetek
2018. szept. 2. 16:30
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha időt kér, akkor hagyjad, ha elengeded (szereted és megadod neki a szabadságot--nem láncolod, nem mászol rá, nem fojtod meg a szereteteddel--), és szeret, akkor úgyis visszafog menni/találni hozzád, ha meg nem, akkor nem is baj, mert lehet, hogy nem szeretett igazán, vagy már nem szeret annyira (de szeretett).
2018. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Az idokeres nem az, amikor az egyiknek tetszik vki mas is es ilyenkor legalisan lehet felrekefelni?:)


Ertelmes ember megbeszeli a problemat,nem elfelejti egy idore.

2018. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De várjunk, Kérdező, te tényleg nem szereted a barátnődet; hogyha simán el tudnád dobni azért, mert pár hónapig nincs szex. Szóval ha neked a megcsalás és szakítás ugyanúgy egyenlő lenne, és ugyanúgy a szabadságot adná...
2018. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*Ja bocs, az előzőt nem ide akartam, hanem egy mmásik kérdéshez.
2018. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
megcsaltad? vagy mit tettel ami miatt idot ker?
2018. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!