Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy atlagos 22eves lany vagyok akinek van egy baratnoje. En leszbi vagyok a baratnom biszex. A baratnomnek sok fiu baratja van es szeret veluk "flortolgetni" de nincs koztuk semmi nem csalna meg csak direkt huzza az agyam. De en meg kisebbsegi erzettel kuszkodok mert egy fiu megadhatja neki pl szex teren amit meglehet beki adni en meg ahhoz keves vagyok. Feltekeny vagyok nagyon ami neha ramegy a kapcsolatunkra , mit tegyen hogy nyomjam el a feltekenyseget?

2018. szept. 3. 22:28
 1/5 acelsziv ***** válasza:
divatleszbi. Naná, hogy ráröppen a farokra. Miért ne tenné?
2018. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Heteró srác vagyok. A barátnőm biszex, nagyon vágyik a puncira is.

Azt mondja hogy egy kis nyalakodás nem megcsalás. Hát tudod mit? Igaza van. Én nem tudok neki puncival szolgálni, hát had kapja meg a barátnőjétől.

Attól még engem szeret, így nem vagyok féltékeny. A szex is brutálisan jó ha előtte kiélte a leszbi hajlamait.

Minden részletet elmesél szex közben a kalandjairól, engem is izgat.

2018. szept. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kérted már, hogy egy picit fogja vissza magát flörtölgetés terén?


(És amúgy miért aggódsz a farok miatt? Mármint akár, ha olyan a helyzet beszerezhettek egy strap-ont is ;))

2018. szept. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsánat, picit nxersen fejeztem ki magam, reggel van.


Szóval. Igazából nagyjából annyit tudsz tenni, hogy elmondod neki, hogy ez neked nem tetszik, és megkéred, hogy picit fogja magát vissza ilyen téren, mert neked rosszul esik. Ő meg valószínű negint elmondja, hogy ezek csak ártatlan kis mondatok, te pedig erre, hogy 'tudom, és bízok is benned. Mégis jobban esne, ha egy picikét kevesebb lenne az olyan tipusú beszélgetés. Nem kérem, hogy szakítsd meg velük a kapcsolatot, mert tudom, hogy egyesek jó barátaid, és hát végsősoron, nekem mégis csak a bodoságod a legfontosabb. Szóval... csak ezt az egyet szeretném.'


Bár persze, amit te mondasz, az nyilván jobb lesz, hiszen őszintén mondod neki, a saját gondolataidat. :)


És tudom, ez a része nem tartozik rám, de tényleg, ha a szex miatt aggódsz.. legtöbbször elég csak nyíltan beszélgetni róla, hogy mik a partnered, és mik a te vágyaid/elképzeleseid ilyen téren. :D

2018. szept. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha biszexuális akkor mindkét nemhez vonzódik. Neked könnyű mert te utálod a férfiak szexuális közeledését, illetve nem kívánod hogy jól megdugjanak. Neki vannak ilyen kielégítetlen vágyai. Hagyod hogy szenvedjen ezek miatt? Felfogni sem tudod mit jelent kívánni egy kemény farkat magadban.
2018. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!