Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan fognatok fel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit , aki sokszor vitt programokra es úgy éreztem , hogy kényeztet , mint nöt

Ezt egeszen addig , amig folyamatosan szinte dicsekedni kezdett azzal , hogy egy nöt mennyit segitett anyagilag , puszta kedvessegböl allitólag , mert a csaj meg volt szorulva. Hat sok ezer euróról van szó

Most azon gondolkodom , hogy vajon értem is tenne ugyanannyit ?

Nem az mert tudom , semmi jogom elvárni barmit , de nem tudom miert kellett ezt nekem elmondja , én úgy érzem , hogy ezt értem nem tenné meg

Ennek a fényében úgy erzem, hogy az ö szemeben semmit sem érek

Azt a baratnöjet maig penzeli

Mondjuk nekem miert nem ajanl semmi segitseget ? En is egyedulalló nö vagyok, kis fizetessel

2 hónapja ismerem

Ti hogy latjatok, annak miert igen, nekem nem? Miert mesélte nekem mindezt el ? Akarta irigykedjek ?


2018. szept. 4. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Jézusom, menekülj...

Ha még az exét pénzelgeti, akár telik rá, akár nem, az egy jel...


FUSS!

2018. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

El tudod képzelni hogy egy nőt pénzzel rendszeresen segít csak úgy hogy semmit nem kap cserébe?

Kérj te is pénzt a szexért, úgy mint a másik.

2018. szept. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Te hülye vagy úgy őszintén?!
2018. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezd meg tőle ezeket!

Miért mesélte ezt el neked, stb.

2018. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Baromi nagy paraszt a pasi de te is. Az egész úgy jött le nekem hogy a pénze kell neked elvárod hogy neked is fizessen. Szégyeld el magad.
2018. szept. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hònapja ismered és elvárnád hogy több ezer eurokat kölcsön rád? Mégis milyen jogon? Nem együtt éltek nem vagytok közös kasszán.. akkor mit hisztizel? Ki vagy te hogy elvárod rád is kölcsön? Dolgozz meg a pénzedèrt ne máson akarj èlösködni... te jo ég szánalmas vagy pénzéhes ès követelözö... Nézzél már magadba...
2018. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Senkit nem érdekelnek a házaspasis sztorijaid. Dugulj el. 41 éves lány. :D Röhögnöm kell.
2018. szept. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Anyatokat ezavazzatok le nyomorekok
2018. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon nincs rendben. Azért nem segít, mert még nem érzed a súlyát. Majd ha nagyon kiszolgáltatott leszel, akkor dob egy kis konCot. Te pedig hálálkodhatsz mindörökre.


Lehet, h az előző csajnak csinált egy gyereket, csak azt már nem emliti. Én lelépnék, mert ez a csávó vagy zakkant, vagy nagyon sunyi, rossz ember.

2018. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint a házas pali akinek van egy régi szeretője s te vagy az új? S a régit pénzeli de téged nem annyira?


Ha igen én nem értem, hogy egy nőnek, hogy a francba nincs annyi önbecsülése, hogy ne legyen harmadik (negyedik) a listán. Fașz tudod kerül olyan is amelyik se nem házas, se nem foglalt.

2018. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!