Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Hogy fognátok fel ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 3 hónapja együtt vagyunk. Nagyon szeretem, és nem a külsője fogott meg, hanem sokkal inkább a belső értékei. Tudom, hogy sokan inkább külső alapján választanak, ezért is zavar amikor valamit mesélek a barátomról, és esetleg kérnek egy képet, vagy véletlen meglátják a telefonom hátterét, látom az arcukon azt a "hát jó, ízlések és pofonok, szerintem nem helyes" érzést. Nem mindig mondják ki, de lehet érezni a mondataikból, hogy mit gondolnak és ilyenkor ez annyira bánt, és felbosszant, hogy ezt gondolják a barátomról, akit én szeretek. Tudom, hogy nem kéne foglalkoznom a véleményükkel, de akkor is felbosszant. Próbáltam úgy felfogni a dolgot, hogy a barátaim nem mondják ezt, vagy nem is gondolják ezt, másokkal meg miért törődök... de nem megy, mert akaratlanul is mégis ezt érzem. Pedig szerintem egyáltalán nem csúnya..


Egy kamasz lány.



2014. jan. 18. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod jól, hogy mit. Lesza-nám.
2014. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy te szereted olyannak, amilyen. Pont. A többi nem számít. :)
2014. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

talalkoztak mar vele? tudjak, hogy milyen jofej es mennyire aranyos veled? hogy mennyire nagyon szeret?

ha nem akkor azerintem pssze kene ismertetned veluk a baratodat es biztos megvaltozna a velemenyuk. baratnomet a heten hivta randira egy srac es.. hat nem egy szepseg, de annyira aranyos, figylemes es kedves, hogy tokeletesen ellensulyozza. Senkit sem erdekel, hogy nem egy vilagszepe.

Es mondanek megegy esetet amibol okulni lehet. En beleszerettem egy sracba (nagyon nagyon sokara kiderult, hogy nem tetszem neki, de ez a tortenet szempontjabol lenyegtelen), a baratnom mar az elso alkalommal mondta, hogy szerimte nem helyes es kesobb mar azt is, hogy csunya. Egyszer beszelt vele, kettesben (miattam/rolam) es utana azt mpndta, hogy szerinte kpzelrol meg rusnyabb. Engem nem zavart. Izlesek es pofonok, szamomra akkor is o maradt a vilag leghelyesebb fiuja. Nekem meg azok a sracok nem tetszettek akik neki igen. Ez van, ne stresszelj rajta, pojenkodd el, mi is ezt csinaljuk :) . Az a fiu aki nekem tetszik egy csunya rusnya uncsi kocka , de nekem tokeletes. Gyakran viccelodunk vele (a kocka sokoldalu es hasonlok :D). El kell fogadni, hogy masnak mas a velemenye.

2014. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom 4 évig, már 2 éve vége, de azóta is hallgatom, hogy hogy járhattam ilyen csúnya sráccal.

Egyrészt: sose értettem mi a fenéről beszélnek, szerintem nagyon helyes srác volt, gyönyörű kék szemekkel, ami nekem a gyengém.

Másrészt: amint megismerték, és látták, hogy hogy bánik velem... nos, utána folyton azt mondták, hogy mekkora mázlista vagyok és ilyen férfi nincs is több a Földön...stb... és amíg ők a kis helyes barátaikkal állandóan szenvedtek, meg sírtak, addig mi végig boldogok voltunk együtt. És tudod, ha az vagy, akkor nagy hülyeség hagyni, hogy mások fintorgása elvegye a kedved a dologtól.

Ha érzed, hogy a kapcsolatotok jó, akkor mégis kit érdekel, hogy mások mit mondanak erről?

2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!